מצברים עד הבית

close-up-photo-of-vehicle-engine-1409999

מה עושים כשנתקעים עם הרכב ללא מצבר? אחת הדרכים להתמודד עם המצב, נעשית באמצעות המתנה איך קץ בצד הדרך! כשמחכים לגרר או לחבר שיגיע לחלץ אתכם מהצרה. האפשרות השנייה היא לבחור בשירות מצברים עד הבית שיכול לחסוך לכם המון זמן המתנה ואפילו כסף, משום שהמצבר מוחלף במקום ובכך חוסך את גרירת המכונית עד למוסך הקרוב ותשלום יקר של שעות העבודה והחלפת מצבר שיבצע המוסכניק. אבל מתי כדאי להזמין שירות כזה? איך זה מתבצע וכמה זה עולה? כל הפרטים בהמשך. 

כולנו יודעים שלהיתקע בצד הכביש עם המכונית, זה לא הבילוי המועדף עלינו, בעוד שבעיה במצבר או במערכת החשמל באוטו: מובילה מיד לאבדן שעות חשובות במהלך היום, כמו גם לסכנה שטמונה בעמידה בצד הכביש ואפילו להתייבשות בימים חמים מאד. כדי לחסוך את "התענוג" אפשר לבחור שירות מצברים עד הבית תוך בחירת חברה שתספק את השירות באופן המהיר והיעיל ביותר ובחירה במומחים שמגיעים במהירות לאזור שלכם. 

איך זה עובד?

אם נתקעתם בצד הדרך תוכלו לבחור חברה המספקת שליח ומוסכניק מיומן שמגיע בתוך זמן קצר עד למקום שבו נתקעתם. איש המקצוע יחליף את המצבר במהירות. אם תבחרו שירות מצברים במרכז, תוכלו להנות מזמן המתנה קצר הרבה יותר מזמן המתנה לגרר של חברת הביטוח, או של נהג הגרר הפרטי אותו תזמינו ולו תמתינו בין שעה עד ל 3 שעות! מה שיכול להיות מאד מסוכן ומתסכל. בשל כל אלה, רבים בוחרים שירות מצברים מהיר לכל מקום, החל מכזה שיחלץ אתכם מאם הדרך עד לזה שיגיע אליכם עד החנייה של הבית או למקום העבודה ולכול מקום אחר. 

כמה זה עולה לנו?

בכול הנוגע לעלויות, חשוב לדעת כי מדובר בעלויות ממוצעות של בין 350 שקלים עד 700 שקלים תלוי במקום שבו נתקעתם ובסוג המצבר שאותו את צריכים. לדוגמא: מצבר חדש לרכב יעלה החל מ350 שקלים בתוספת דמי שירות. מצבר חדש למשאית מחירו הממוצע היה  החל מ700 שקלים בתוספת השירות. לכן דרושה השוואת מחירים קצרה ולאחר מכן פניה לאנשי השירות המתאימים – על מנת להיחלץ מהמצב שבו אתם נמצאים. בהצלחה!
הקליקו למידע נוסף על עלויות של מצבר לרכב.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה