שפכטל – 7 טיפים לשפכטל מקצועי

טיפים לשפכטל מקצועי

עבודות שפכטל מוכרות לרבים מאתנו כמלאכה מתישה ומאתגרת. כי המטרה שלנו היא להוציא תחת ידינו תוצאה מושלמת וחלקה לחלוטין. ואם נדע איך לעשות את זה, הרי העבודה תתבצע במלוא היעילות ולא זמן רב ייקח עד שנסיים אותה, עם תוצאה מושמת ומשביעת רצון. אך אם אנחנו לא בקיאים במלאכה, ואין לנו את המיומנות הנדרשת – העבודה בהחלט תהיה מייגעת. אמנם אנשי עבודה בתחילת דרכם יהיו חייבים לעבור דרך של התנסות ורכישת מיומנות. אך יש מספר טיפים שיוכלו להביא תועלת לכל אחד ולאפשר לו לסיים את המלאכה באופן יעיל וטוב יותר.

טיפים לעבודת שפכטל מקצועית, יעילה ומוצלחת

  1. חשוב מאוד להחזיק כלים מתאימים לאופי העבודה. יש מגוון שפכטלים בשלל גדלים ומחומרי גלם מגוונים. בחירה של כלי נכון ומתאים למשל עבור התקנת אבנים משתלבות כמו בקישור תשפר משמעותית את העבודה.
  2. חומרי הגלם איתם עובדים אף הם משפיעים על איכות העבודה. כדאי לקבל המלצה על חומרים איכותיים ומקצועיים.
  3. כל איש מקצוע לומד להכיר את הכלים שמתאימים לו יותר מכולם, ואת החומרים שמשרתים אותו בנאמנות. במהלך התקופה הראשונה תכירו בהדרגה את החומרים השונים, ותלמדו עם מי מבין כולם אתם מסתדרים הכי טוב.
  4. עבודת שפכטל היא תמיד עבודה ממושכת. וגם אם אתם מקצועיים מאוד בענף, עליכם להקצות לכך את הזמן. כך שסבלנות מרובה היא תנאי של ממש לפני שמתחילים בעבודה זו.
  5. חשוב מאוד לזכור כי עבודת שפכטל הינה עבודה שכרוכה בלכלוך רב. לכן יש להכין היטב את השטח מראש ולהיות מודעים לכך. כך נמנע נזקים שעלולים להתרחש כתוצאה מהעבודה ומכמויות האבק שעתידות להיות בחלל המבנה במהלך העבודה.
  6. בתחילת הדרך כדאי תמיד להיות מלווים באיש מקצוע מנוסה. עקבו אחרי העבודה שלו, נסו לחקות את התנועות שלו וכך לשפר את העבודה שלכם.
  7. כדי לפזר את כמויות האבק במהלך עבודת השיוף כדאי מאוד להיעזר בכלים חשמליים. אפילו מאוור ביתי יוכל להביא תועלת עצומה. כך נמנע מעצמנו שאיפה מרובה של אבק ופירורים בלתי רצויים למערכת הנשימה שלנו.

> קראו גם על מוצרי איטום בלינק http://www.asbit.co.il/productsList.aspx?PcatID=26

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה