שיטות יעילות להדברת עכברים

הדברת עכברים

עולם ההדברה מציע המון שיטות שונות של הדברה בכל תחום, החל מביצוע הדברת פשפש המיטה ועד הדברה של נמלים וחרקים קטנים הרבה יותר.

אבל לא תמיד כל סוגי ההדברה מתאימים לסוג הבעיה או המזיק איתו אנו נאלצים להתמודד.

רגע אחד לפני שאתם רצים להזמין לוכד חולדות ועכברים, כדאי שתכירו כמה שיטות יעילות במיוחד לביצוע הדברת עכברים בצורה מקצועית ויסודית.

שיטות להדברה נגד עכברים

נסביר על השיטות ועל הדרכים שיעזרו לכם להתמודד עם העכברים שנכנסו אליכם בבית וממה כדאי להימנע, וכמובן גם מהי השיטה העדיפה והנכונה ביותר נגד עכברים.

הדברת עכברים

שימוש במלכודת עכברים :

כשזה מגיע למלכודות עכברים זאת הדרך הנפוצה ביותר לבצע הדברת עכברים, רבים נוטים להשתמש בשל הנוחות שלה המחיר הזול וכמובן היעילות הרבה.

אבל מלכודות אלו גורמות סבל רב לעכבר אותו הן לוכדות, לכן הן פחות מומלצת ואנו ממליצים לכם לנסות ולהשתמש במלכודות עכברים הרבה יותר הומאניות, כמו למשל מלכודות כלוב, בהן אתם לוכדים את העכבר בתוך כלוב קטן ולאחר מכן ניתן לשחרר אותו לחופשי, מלכודות אחרות פשוט הורגות את העכבר בייסורים קשים.

ריסוס נגד עכברים :

העכבר הוא חיה מאוד זריזה ולא פשוט בכלל ללכוד אותה, זה גם היתרון שלה ומה שמקשה מאוד להיות לוכד עכברים.

העכבר הוא כל הזמן במצב דרוך ומנסה לבדוק כל הזמן שלא מנסים לעשות נגדו פעולות, הדריכות המתמדת שלו גורמת לו להיות עוד יותר קשה לתפיסה במהירות.

היום ניתן לבצע ריסוס נגד עכברים שיש לו המון יתרונות, היתרון הגדול ביותר של ריסוס נגד עכברים הוא שהריסוס הזה יכול להגיע להרבה מאוד מקומות שאליהם הגישה מאוד מוגבלת.

ולכן רבים נוטים לבחור בביצוע ריסוס נגד עכברים, אבל ריסוס נגד עכברים גם כולל בתוכו חסרון אחד גדול.

ברגע שהעכבר בא במגע עם הרעל הוא פשוט מת, והפגר שלו נמצא במקומות אליהם יש גישה מאוד מוגבלת בכדי להגיע ולפנות את הפגר, מה שאומר שייתכן מאוד ובמשך מספר שבועות יצטרכו בני הבית לסבול מריח של פגר, או לחילופין להתחיל ולשבור קירות בשביל להגיע ולפנות את הפגר.

להזמין לוכד עכברים :

דרך נוספת ועדיפה הרבה יותר היא כמובן להזמין לוכד עכברים שיגיע אליכם למקום יתפוס את העכבר ויוציא אותו מהבית שלכם וישחרר אותו חזרה בשטח הפתוח.

הדברת עכברים

לסיכום :

לפנות את העכבר מהבית זה לא מספיק, יש לבחון גם מהיכן העכבר נכנס אליכם לבית ולוודא שלא קיימת עדיין כניסה לעכברים נוספים.

בנוסף יש לנסות ולאתר את מקום המסתור בו קינן העכבר ולראות כי לא נמצאים שם ולדי עכברים ושלא נעשתה שם המלטה, במקרים כאלו יש לפנות גם את גורי העכברים במידה ונמצאים כאלו.

יחד עם כל הפעולות האלו ביצוע ריסוס בעלות מאוד נמוכה יכול להיות מעולה לצורך מניעה של כניסת חולדות נוספות אליכם לתוך הבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה