כיצד לבחור קבלן שיפוצים בצפון?

הריסת מבנים

כל מי שמחפש קבלן שיפוצים בצפון צריך לוודא כי הוא בוחר קבלן בעל ניסיון ואמינות. קבלן שיפוצים יכול לבצע את כל סוגי השיפוץ, למשל שיפוץ בית, שיפוץ משרד, שיפוץ חדרי אמבטיה, איטום גגות, עיצוב בגבס, שיפוץ הגינה, ועיצוב מחודש של הבית. ישנם קבלני שיפוצים בצפון אשר גם מבצעים השבחה ושימור של מבנים ישנים והפיכתם לפנינים אדריכליות.

להלן כמה נקודות שחשוב לקחת אותן בחשבון בעת הבחירה בקבלן שיפוצים:

  • מומלץ לאסוף כמה שיותר המלצות על הקבלן, ולא להסתפק רק בהמלצה אחת. כדאי לקבל המלצות מלפחות שלושה אנשים, וכדאי לברר אילו עבודות בדיוק ביצע הקבלן עבורם. יתכן ושלושתם העסיקו אותו למשל בעבודות איטום גגות, אבל אם העבודה המבוקשת היא דווקא בתחום של שיפוץ הגינה, יתכן וכל ההמלצות החיוביות לא מעידות על ניסיונו ועל מומחיותו בתחום.
  • חשוב להיזהר ולא לבחור קבלן רק על בסיס מודעה בעיתון או פרסומת. ישנם קבלנים אשר מבטיחים הבטחות, לוקחים את הכסף – ונעלמים. כדי להימנע ממצב כזה – חשוב לבחור קבלן שיפוצים בצפון רק לאחר שמוודאים כי הוא אמין ואחראי.
  • כדאי להשוות מחירים ולקבל מספר הצעות מחיר לאותה עבודה. לא בהכרח עדיף לבחור את ההצעה הזולה ביותר או היקרה ביותר, אבל הצעות רבות יכולות לתת אומדן יותר מדויק של עלות העבודה הסבירה.
  • אחת ההמלצות החשובות ביותר היא לחתום על הסכם כלשהו בין מזמין העבודה לבין קבלן השיפוצים בצפון. הסכם זה מונע היעלמות של הקבלן מבלי לבצע את העבודה עד לסיום. כמו כן, הוא מפרט את כל ההתחייבויות של הקבלן, את לוחות הזמנים שהוא מחויב אליהם וכדומה. הסכם זה שומר על הצרכנים מפני תרגילי עוקץ ודומיהם.
  • כדאי לא לשלם את מלוא סכום הכסף מראש, אלא להשאיר אחוז מכובד שיינתן רק עם סיום העבודה. רק כך אפשר להבטיח עבודה איכותית ומקצועית לאורך כל תהליך השיפוץ, וסיום מוצלח שלו. כמו כן, אפשר להציע בונוס על עמידה בלוחות זמנים קצרים יותר כדי לתת תמריץ לעבודה זריזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה