חיתוך עץ בלייזר

חיתוך עץ בלייזר

טכנולוגיית הלייזר התקדמה רבות בשנים האחרונות והעניקה מגוון פתרונות בכל סוגי התעשייה.
בין אם מדובר בתעשייה המסחרית שבה משתמשים בחיתוך עץ לבניית חלקים שונים, בין אם מדובר בפרוייקט גמר שסטודנט צריך להגיש ולבנות מודל באמצעות עץ במידות מסויימות ובין אם מדובר בתעשיית הצרכן הפרטי כדוגמת מתנות שעשויות עץ בגדלים מסויימים ולעיתים עם תמונה.

התעורר ענף שצומח חזק בשנים האחרונות ומציע לקהל הרחב חיתוך עץ בלייזר מאחר והעץ הוא חומר גלם מאוד נפוץ בעולם החיתוך ויש לזה כמה סיבות עיקריות.
ראשית, העץ הוא חומר גלם חזק שלא ניתן לשבור בקלות (תלוי באיזה עובי) והוא עמיד לאורך זמן.
שנית, העץ הוא חומר גלם מעוצב ואיכותי מבחינת מראה ויש לו חזות נאה בלא מעט תחומים בשוק ובכלל הוא קיים במגוון צבעים שונים.
בנוסף, מדובר בחומר שקל לעבוד איתו במיוחד בחיתוכי לייזר בהנחה ובעל המקצוע מיומן, הוא יכול ליצור מגוון רחב של מוצרים ובעוצמות שונות של הלייזר מבלי לפגוע באיכות המוצר ובנראות שלו.

כשאתם מחפשים שירותי חיתוכים בלייזר חשוב שתשימו לב לכמה נקודות.
ראשית, בקשו הצעות מחיר מכמה שיותר עסקים כאלו – הסיבה העיקרית היא שמדובר בשירות שקשה לאמוד את המחיר שלו ולכן זהו לא מוצר מדף, מה שגורר להבדלים משמעותיים במחירים בין עסק אחד למשנהו – כל אחד מתמחר את העבודה כראות עיניו ועם השוואת מחירים קצרצרה וסקר שוק נכון תוכלו לחסוך לא מעט כסף לכיסכם.

שנית, סכמו עם נותן השירות מי מביא את החומר – האם זה יהיה אתם או הוא, ובכלל מה ההבדל במחירים בהנחה שהוא מספק את החומר.
מצד אחד אם הוא מספק את החומר זה יכול לחסוך לכם זמן, אך מצד שני אם תוכלו לחסוך בעלויות ולהביא את החומר במחיר זול ממנו עדיף שתעשו כך.

דבר אחרון שחשוב לשאול הוא האם יש כמות מינימלית להזמנה.
ישנם עסקים שלא מבזבזים זמן על הלקוח הפרטי ומוכנים לתת שירות רק מכמות מסויימת, על לקוח פרטי שצריך עבודה חד פעמית העניין יכול להקשות ולכן כדאי יהיה לחפש בגוגל עסקים שמציעים חיתוכים בלייזר ללקוח הפרטי ולא בהכרח יפצו על הדבר במחיר גבוה במיוחד.
חיתוכים שונים בלייזר יכולים ממש לספק לנו פיתרון קסם באמצעות הטכנולוגייה הקיימת, וכשמדובר בחיתוך עץ ניתן לראות את זה ממקור ראשון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה