שמאי פרטי או חברה וותיקה – יתרונות וחסרונות

שמאי פרטי

תביעות שמוגשות בגין נזקי רכוש מגיעות לנקודה סופית שבה משולמים לתובע סכומי כסף מכובדים. וגם אם חברת הביטוח אינה מעוניינת להכיר בעובדות ולתת לניזוק את הכסף שמגיע לו, הוא רשאי בהחלט לבקש חוות דעת משמאי נוסף ולקבל ממנו עזרה כדי לקבל את מה שמגיע לו מחברת הביטוח.

כל בעל רכב בוודאי מכיר או שמע לפחות על המושג שמאי רכב. זהו אדם שמגיע בעקבות תאונה או נזק כלשהוא שנגרם לרכב, בודק אותו ומגיש לחברת הביטוח סיכום נזקים וקובע מהו סכום הכסף שעליה לשלם לבעל הרכב. אז האם כדאי לבחור בשמאי רכב פרטי או באחד שעובד בשרותיה של חברה וותיקה? להלן מספר יתרונות וחסרונות לכאן ולכאן –

 – זמינות –

חברת שמאות וותיקה מעסיקה הרבה שמאים ולכן סביר להניח כי תמיד יהיה מי שיסייע לכם בעת מצוקה. מה שלא כך תמיד אצל שמאי פרטי. שמאי פרטי הוא אדם אחד ובמידה והוא חולה, עסוק או סתם לא מעוניין להגיע עד אליכם, אתם בבעיה, מכיוון שאין מי שיחליף אותו ויבוא לסייע לכם בזמן שאתם צריכים.

– מחיר –

שמאי פרטי יכול להחליט על דעת עצמו להפקיע מחירים ולגבות מלקוחותיו סכומי כסף גבוהים על שירות שהוא ביצע, מבלי להתחשב במחירים הממוצעים בשוק. חברה וותיקה ומקצועית, לא תעשה זאת לעולם. היא מעוניינת לשמור על השם הטוב שלה ולכן היא לא תפקיע מחירים גם כאשר מדובר על שירות בזמן לא נוח במיוחד.

– מקצועיות –

חברה וותיקה מעסיקה בין שורותיה שמאים מקצועיים ובעלי וותק של שנים בתחום. הם יכולים לספק מענה מושלם ומקצועי בכל הנוגע להערכת כלי רכב שניזוקו. בניגוד לכך, כאשר נעזרים בשירותיו של שמאי פרטי, אתם יכולים ליפול לעיתים על אדם לא מקצועי כל כך, לא אמין וכזה שיבקש כסף על עבודתו אך לא יעשה אותה בשלמות כלל.

– שירות –

כאשר נעזרים בשמאי רכב בקריות או כל אזור אחר, לא תמיד אפשר לסמוך על השירות שהוא נותן, מה שלא כך כלל בחברה מקצועית. החברה שומרת על המוניטין שלה ולכן היא מבקשת מעובדיה לתת ללקוחות את השירות הטוב ביותר שהם יכולים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה