מחיר דלת הזזה פנים

מחיר דלת הזזה פנים

מהי דלת הזזה? כיצד ניתן להבטיח איכות מוצר טובה כמו של דלת פתיחה ברמה התרמית והאקוסטית, תוך בטוחה שהדלת לא תרקוד על המסילה כאשר לא משתמשים בה? במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא את כל מה שאתם צריכים לדעת על דלת הזזה פנים.

ההבדל בין דלת הזזה לדלת הזזה עם כיס בקיר

דלת הזזה ללא הכנה אינה מוצר מאד יקר וגם ההתקנה פשוטה למדי. כל מה שנדרש הוא להזמין טכנאי שיבריג לרצפה מסילות דלת הזזה ויניח את הדלת במקום דלת הפתיחה. אבל, כפי שנאמר בתחומים רבים בעולם הבנייה והנדל"ן – "הזול יקר והיקר זול" וזה בדיוק מה שקורה בדלת הזזה סטנדרטית ללא כיס-קיר. דלת כזו היא דלת ללא בידוד אקוסטי, ללא בידוד תרמי, ובנוסף יש לה נטייה לרקוד על המסילה כשהתנאים מידרדרים; די בפתיחת מזגן או חלון עם משב רוח רענן כדי לגרום לזה לקרות. כאשר רוצים להבטיח דלת איכותית בדגם הזזה, היא חייבת להיות דלת-כיס. המשמעות היא שיש לחצוב מסילה בקיר שהדלת תיכנס לתוכה. זו עבודה קשה ויקרה, וגם הדלת תעלה יותר מאשר דגם רגיל, לרוב סביב ה- 3,000 ₪ ליחידה, אבל זה מה שמעניק לכם את האפשרות ליהנות מהזזה איכותית, ללא נדנוד על המסילה ועם 100% תנאי בידוד ואקוסטיקה.

חשוב לבדוק את חומר הייצור

אף עכל פי שרכישת דלת כיס מניבה לכם בטוחה גם בתחום חומר הייצור, חשוב לדעת ולהכיר: חומר ייצור איכותי של דלת הזזה הוא PVC, או במונחים מוכרים יותר עבורכם – ממרקם פולימרי. המילוי שלה יהיה פלקסבורד בסביבה בה נדרשת הגנת אש, וקלקר כאשר יש צורך בהגנת מים. דלת הזזה שבמק"ט שלה מצוין שהמילוי הוא פוליסטרן מוקצף, היא דלת קלקר. בדלת הזזה שלא נועדה להתקנה בתוך כיס, אלא במקביל לקיר במתכונתו הקיימת, יש סיכוי סביר שחומרי הייצור יהיו אחרים וטובים פחות, למשל WPC (פסולת עץ) במילוי קרטון, אך זה כמובן לא מחייב. גם אם תשקיעו בדלת הזזה איכותית ותבחרו שלא להתקין אותה בכיס, התוצאה תהיה בדרך כלל לא הטובה ביותר בעיקר בשל החשש שהדלת תרקוד על המסילה, זאת בעוד שבכיס – הקיר בו שקועה הדלת מגן עליכם מפני כך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה