מחסן גינה הכי זול בארץ

מחסן גינה

הכירו את דגם מחסן הגינה הזול ביותר בארץ! המחסן הנו דגם ייעודי להרכבה עצמית. גודלו קטן אך מאפשר אחסון של לא מעט תכולת גינה, כולל מכשור כבד כמו מזמרות אלקטרוניות ומכסחות דשא. מהי הסיבה למחירו הלא יקר ומדוע זו עסקה מעולה לכל מי שמחפש התקן קומפקטי לאחסון ציוד גינה?

גודל קטן המאפשר מכירה במחיר נגיש

מחסן של 3×6 מ' או 3×4 מ' הנו התקן קטן מאד, אך כזה התקן מאפשר לכם לעשות המון דברים שלא ניתן היה לעשות אילו לא היה לכם מחסן בכלל. יש מקום למכסחת דשא אחת ובנוסף – מכשיר חשמלי אחר לגינה. יש מקום לדשנים, לאחסון סוכת ההרכבה לקראת חג הסוכות, ועוד. גם כאשר המחסן בגודל קטן, אתם יכולים לחולל בו פלאים בתחום אחסון מוצרי הגינה.

ללא חלון, ועם כיווני אוויר דקיקים וקטנים

המחסן אינו מכיל חלון, אך ככל שהוא לא מיועד להתקנה בסביבה לא גבוהה וללא פנורמה, אין בו ממש צורך. בגג ישנם כיווני אוויר המייצרים את האפקט של החלון. ניתן לסגור אותם בחורף, ובכך להגן על המחסן מהגשם. מחסן גינה ללא חלון מוזיל משמעותית את המחיר ביחס למחסן דומה עם חלון, ולכן יש כאן הזדמנות ליהנות ממחסן המשמש אך ורק לאחסון ובאיכות חסרת פשרות בטיב חומרי היצור ובעבודת התכנון האדריכלית שלו.

מגוון אפשרויות אחסון

ניתן לרכוש מחסן ללא ערכת מידוף כלל. את הזיווד והאחסון הקבוע של חפצי הגינה תצטרכו לערום בעצמכם באופן ייחודי. ניתן, לחילופין, לרכוש דגם ממודף בתוספת זעירה של תשלום. הדבר יעניק לכם התקנים ייעודיים לאחסון החפצים ללא צורך למצוא פתרונות נצירה, קיבוע ושימור בעצמכם. מומלץ לבחור את הדגם של מחסן גינה בהתאם לסוג התכולות שבכוונתכם לאחסן בתוכו.

פירוק והרכבה קלים

המחסן ניתן להרכבה עצמית. רבים מנצלים עובדה זו כדי לבנות אותו יחד עם חברים טובים ובני משפחה. ניתן גם לפרק אותו בקלות לקראת מעבר דירה או העברה פנימית בתוך החצר שלכם. המחסן נחשב לאחד הקלים ביותר להתנהלות לוגיסטית בנושא של מעברים וניידוּת. לכן, הוא מומלץ במיוחד לכל מי שמתעניין בשימוש קל במיוחד בעתות אלו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה