איך בוחרים מטפל זוגי מוסמך שאפשר לסמוך עליו

מטפל זוגי

לא מעט זוגות נאלצים ללכת למטפל זוגי במהלך שנות הנישואים שלהם. הם נאלצים לעשות זאת מסיבות שונות, בין אם זה בגלל משבר ביחסים, בין אם זה בגלל אירוע נקודתי או אירוע מתמשך, ובין אם זה מתוך רצון לעזור להם לייצר זוגיות הרבה יותר טובה, לדעת כיצד להתמודד עם בעיות מסוימות ולפתור אותן. 

> קראו על מסלול לימודי ייעוץ זוגי במכון פתרונות

השאלה היא, כיצד בוחרים מטפל זוגי, איך עושים את זה בצורה נכונה. הרי בחירת מטפל זוגי, זה לא עניין של מה בכך. זה דורש למצוא מטפל שידע לעמוד בפרמטרים מסוימים. כל זוג צריך לקבוע אותם בצורה נכונה, באופן שיתאים למה שהוא מחפש, בשביל שבסופו של דבר, הם יוכלו למצוא את האיש אליו יוכלו להגיע לצורך טיפול זוגי, מסור, אמין, יסודי ואיכותי. 

חשוב לומר, כל מטפל עובד בצורה אחרת ולכן, מעבר לאישיות ולדברים שצריך לבחון על פי פרמטרים מסוימים, יש גם להכיר את שיטות העבודה והטיפולים השונים, ובהתאם לכך, גם לבחור את המטפל הנכון. 

מה הפרמטרים לבחירת מטפל זוגי

מעבר לכל דבר אחר, אנחנו צריכים לבחור מטפל שאנחנו יכולים לסמוך עליו. מטפל שאנחנו מרגישים בנוח איתו, מישהו שאנחנו יכולים לספר לו את כל מה שאנחנו מרגישים בלי חשש, לתת בו אמון מלא ולהרגיש שהוא באמת רוצה בטובתנו. 

כמובן שאנחנו צריכים למצוא מטפל שידע להכיל, להקשיב, לעבוד איתנו בצורה הוגנת מבלי להיות שיפוטי כלפינו וכלפי הבחירות או המעשים שלנו, בדקו כאן יועצים זוגיים מומלצים

המטפל צריך להיות נגיש וזמין, גם אם הוא שם לנו גבולות, אזי שאנחנו צריכים לחוש שהם שם בשבילנו, במיוחד אם אנחנו עוברים דברים לא פשוטים וזקוקים לעזרתו. 

מעל לכל, חשוב שהמטפל יהיה מישהו שבסופו של יום, יקדם אותנו לזוגיות טובה יותר. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה