חלונות עץ – כיצד שומרים על חלונות עץ

חלונות עץ

בלא מעט מבנים, חדשים וישנים, אנחנו יכולים למצוא היום חלונות מעץ. אם במשך שנים רבות יכולנו למצוא אך ורק חלונות אלומיניום, בגלל המחיר והאיכות, הרי שהיום אנחנו דווקא יכולים לראות חזרה אל החלונות הישנים, חלונות עשויים מעץ מלא, כפי שהיה נהוג להתקין בעבר. 

עד לפני שנים לא רבות, זה היה הסטנדרט. אנחנו יכולים לראות את זה בכל מבנה ישן, בין אם מדובר במבני מגורים או מבנים אחרים. יכולנו למצוא שם חלונות עץ במגוון דגמים ועיצובים. לאחר מכן, יכולנו לראות מעבר אל חלונות אלומיניום, מאחר וזה היה קל וזול יותר להתקין אותם, מה עוד שאלו חלונות עמידים ונוחים לשימוש. 

אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מעבר חזרה אל חלונות עץ במבנים רבים. בין אם מדובר במבני מגורים, בפרט מבני מגורים פרטיים שם שמים דגש ייחודי על העיצוב ומוכנים להשקיע לא פעם סכומים גבוהים יותר, וכן במבנים ציבוריים מסוגים שונים. 

השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לשמור על חלונות מעץ, כך שהם יחזיקו מעמד בכל תנאי מזג אוויר, ובכל תנאי אחר. 

כיצד שומרים על חלונות בצורה נכונה

ראשית, עלינו להקפיד לנקות את החלונות לעיתים תכופות, על מנת שלא יצטברו עליהם כתמים ולכלוכים מסוגים שונים. אלה יכולים להופיע כתוצאה מהשפעות חיצוניות שונות. 

שנית, במידת הצורך, הרי שאנחנו יכולים לחדש את החלונות באמצעות צביעה. להבדיל מאלומיניום, הרי שמאוד קל לצבוע חלונות עץ בזכות העובדה שאפשר להשתמש בצבע עץ סטנדרטי. זה מאפשר לנו גם לשמור על העיצוב המקורי וגם לשנות אותו, במידה ואנחנו מעוניינים בכך. 

שלישית, אנחנו צריכים להקפיד על כך שאנחנו מחליפים חלקים מקולקלים, בשביל שנוכל להשתמש בחלון בצורה נכונה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה