שיפוצים/פינוי פסולת/מחזור

שיפוצים

ישנם מקומות ששיפוצים נעשים בהם כל תקופה מסוימת. ברוב המקומות, שיפוצים נעשים פעם בכמה שנים כמו גם פינוי פסולת בניין, ומחזור תפעולי באזור בית העסק, שכם הוא נעשה כל כמה זמן ומשתנה הוא ממקום למקום.

שיפוצים/פינוי פסולת/מחזור

ההחלטה אם עליך לשפץ את הבית הנוכחי שלך או לקנות בית חדש אינה דבר קל. זה מסתכם בשאלת עצמכם כשלוש שאלות גדולות. על פי דרו וג’ונתן סקוט, כוכבי "אחים הנכסים", השאלות הן: 

"האם אני נמצא במיקום הנכון? האם הבית הזה יכול להקל על חיי? האם יש מספיק מקום לכל המשפחה שלנו במידה והיא תגדל? הן אולי השאלות הראשונות אך שאלות רבים צריך לשאות לפני שיפוץ.

עלות השיפוץ היא גם גורם חשוב שיש לקחת 

כאשר משפצים בית, חשוב לקחת את חישוב העלויות שבו לצורך התייעלות נכונה בחיים, בכדי שלא תכנסו לבור שלא בטוח שתוכלו לצאת ממנו מתישהו. זה חובה להביט בצורה מושכלת ומחושבת על ההיבט החשוב הזה, שיש לקחת כמעט לפני כל הוצאה גדולה בחיים שלנו

מחירי הדירות וההשפעה שלהם על השיפוץ

מחירי הדירות עולים, הודות למחסור בבתים למכירה. המחיר החציוני הארצי של בית קיים שנמכר בנובמבר, הנתונים העדכניים ביותר, היה 12000000 שקל, לפי נתוני איגוד המתווכים. זה היה הקריאה הגבוהה ביותר בנובמבר מאז החלה העמותה לעקוב אחר המחירים בשנת 1999.

עם זאת השיפוצים גם כן אינם זולים ממש. לדוגמה, שיפוץ מטבח מודרני בינוניים עולה בממוצע 22,507 שקל, ושיפוץ גדול יותר עולה בממוצע 66,196 שקל, כך על פי המגזין Remodeling. תוספת אמבטיה לטווח הבינוני עולה 47,427 שקל ואילו תוספת לסוויטת הורים היא לא פחות מ – 130,986 שקל, אומר המגזין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה