איך מתבצעת בחירת תוכן מוסיקלי לאירוע?

dj-2089814_640

אירוע צהריים או ערב, אירוע בוטיק או עם מאות מוזמנים, פרטי או עסקי – מוסיקה בכל מקרה תהיה בו! אם גם אתם מחפשים הרכב מוסיקלי ומתמשך באירוע שלכם, הגעתם אל המקום הנכון. ההרכב המוסיקלי שלנו –, הינו תוצר של שיתוף פעולה פורה בין נגני ג'אז לאירועים ונגן סקסופון , ואנחנו נשמח להגיע ולחגוג גם באירוע שאתם עתידים לחגוג. 

 

האירוע שאתם חוגגים: פרטי או עסקי?

אנו רוצים להתאים לאירוע שלכם את המוסיקה הנכונה לו! באירוע פרטי, כמעט תמיד יגיע שלב רחבת הריקודים המרכזי. הביקוש לרוב יהיה למוסיקה מקפיצה וקצבית שלא תשאיר את האורחים שלכם ישובים. באירועים עסקיים (כדוגמת כנסים או תערוכות) לעומת זאת, לעתים הדרישה היא למוסיקה נעימה יותר המתאימה לאווירת קוקטייל. אתם תאפיינו לנו את האירוע שלכם ואנו נתאים לכם את התכנית המוסיקלית המושלמת!

 

הפתרונות המוסיקלים שאנו מציעים ב- מתאימים לשלל אירועים:

  • חתונות
  • אירועי מצווה
  • אירוע חברה
  • ימי גיבוש וצוותים
  • השקות ואירועי קד"מ ועוד…

 

הדרישות והתקציב? שלכם! המוסיקה? שלנו!

אנו לא מציבים תנאים ולא מחייבים אתכם לדילים במחירים קבועים, אלא להפך! אנו מאמינים בהתאמה אישית ללקוחות שלנו, ועל כן מאפשרים לכם להגדיר לנו את הדברים הבאים:

  • מסגרת תקציבית: בהתאם לתקציב העומד לרשותכם, נוכל להתאים לכם את התכנית המוסיקלית המתאימה ביותר. כידוע, בתקציב מסוים ניתן לבחור בכמה תכנים שונים, אך לאירוע שלכם מתאימה תכנית אחת ספציפית ומדויקת! אנו נדאג להמליץ לכם על התוכן המוסיקלי ההולם ביותר את האירוע שאתם חוגגים, כאשר ניקח בחשבון את אופי קהל היעד, שעת האירוע וסוג האירוע.
  • הז'אנר המוסיקלי החביב עליכם נלקח בחשבון! הרפרטואר שלנו מותאם למוסיקה שאתם אוהבים לשמוע. כידוע, מוסיקה מעוררת, מעצימה ומרגשת – ובדיוק עם התחושות האלו נרצה לעטוף אתכם ואת האורחים שלכם באירוע המיוחד שאתם חוגגים!

 

אנו קוראים את הקהל שלכם לאורך כל האירוע!

מוסיקה לאירועים היא אחד הדברים החשובים ביותר בו. לא במקרה אומרים כי אירוע יכול לקום וליפול על מוסיקה. האחריות שלנו באירוע שלכם היא גדולה, ואנו מתחייבים לחגוג לכם אירוע מלודי ובלתי נשכח! ההרכב שלנו אינו סטטי וזורם עם קצב הקהל! 

 

מוסיקה LIVE באירוע שלכם!

לא בכל יום אתם חוגגים אירוע ולא בכל יום אתם מארחים מאות אנשים יקרים ללבכם. המשאלה שלכם? שהאירוע שלכם ישאיר חותם ויזכר כאירוע מרגש, מיוחד ובלתי נשכח! בשונה ממוסיקה באירועים אחרים המתנגנת בטראקים מוקלטים מראש, אנו מנגנים מוסיקה LIVE! כוחה של המוסיקה אדיר: היא בונה גשרים, היא מרגשת והיא משמחת! אנחנו נביא את כוחה של המוסיקה עד לרחבת האירוע שלכם, ונדאג שכל האורחים שלכם ידבקו בקצב הממכר!

 

דיברנו מספיק, בואו ניתן למוסיקה לדבר! אתם מעוניינים בתוכן מוסיקלי מרגש ומקורי באירוע שלכם? דברו איתנו עוד היום!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה