לוחות חשמל – כיצד מתקינים ארון חשמל בצורה נכונה

לוחות חשמל

אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל מבנה, בין אם מדובר בבית מגורים, משרד, חנות, או כל מקום אחר הוא לוח חשמל. אל הלוח מתחברים מתוך כוונה לספק את כל מה שנדרש לבית מבחינת מערכת החשמל. הלוח מכיל את כל מה שצריך במובן של שליטה על החשמל בבית.

מן הסתם, אנחנו צריכים לדעת היכן וכיצד להתקין את לוח החשמל בשביל שנוכל להשתמש בו בצורה נכונה ומעבר לכך, בשביל שאנחנו נוכל לשמור על הבטיחות של המקום בכלל ובאופן ספציפי על הבטיחות של ארון החשמל. עלינו לקחת בחשבון שכל דבר קטן יכול לגרום נזק משמעותי, לא רק לארון עצמו אלא בכלל למערכת החשמל הביתית.

לפני שאנחנו נתייחס לכמה נקודות שקשורות להתקנת לוחות חשמל, צריך לומר שהלוח מותקן על ידי חשמלאי, הוא לא יכול להיות מותקן על ידי כל בעל מקצוע, מן הסתם, וכן, הוא לא יכול להיות מותקן מבלי לעבור ביקורת ופיקוח של חברת החשמל. בשביל שיהיה ניתן להשתמש במבנה ולאכלס אותו, חייבים לקבל אישור מחברת החשמל.

> קראו גם על לוחות חשמל ייצור מתקדם וחכם

מה אנחנו צריכים לדעת על התקנה של לוחות חשמל

ראשית, לוח החשמל חייב להיות סגור ואטום בתוך ארון, כשההמלצה היא, שתהיה גישה נוחה לארון בכל מצב, מצד אחד, ומצד שני, שהארון יותקן באופן כזה שלא כל אחד בהכרח יוכל להגיע אליו, כלומר שלא יווצר מצב שהילדים יוכלו להגיע אליו.

שנית, הארון צריך להיות מסודר וברור, בין אם זה לגבי המפסקים והפקקים השונים, בין אם זה לגבי מספר החדרים והמבנים שהוא מכיל ועוד.

שלישית, אנחנו צריכים לוודא שכל המפסקים והפקקים, תקינים, חדשים וניתן להשתמש בהם בקלות, בין אם זה במקרה של הפסקת חשמל או בעיה אחרת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה