6 סדנאות אפייה ששווה להכיר

bakery-1868396_640

בואו והכירו שש סדנאות אפייה, כאלו שיכולים לרענן את הידיעות שלכם, ולהנחיל לכם יכולות נפלאות בתחומי האפייה השונים. כי אחרי שתכירו את השיטות החדשניות ואת עקרונות האפייה בנישות השונות. תוצרי המטבח שלכם יקבלו זינוק עצום קדימה.

אלו הסדנאות שכדאי להכיר

  1. סדנת שמרים – סדנה בה מכירים את יסודות האפייה בבצק שמרים. לומדים את מתכוני הבסיס ואת הטיפים להכנת בצק שמרים אוורירי וטוב. סוגים שונים של מילויים, המלצות להתפחה טובה וכן הנחיות לאפיה מוצלחת שתפיק עבורנו את התוצאה המשובחת ביותר.
  2. סדנת בצק רבוך – בצק רבוך הוא בצק ייחודי שמכינים אותו בעזרת תהליך חימום. בבצק זה ניתן להכין מגוון מאפים כמו פחזניות, האקלרים ועוד. המרקם המיוחד ותהליך ההכנה הייחודי מאפשר לנו להפיק מאפים מיוחדים במינם. בסדנה נכיר את האופציות הקיימות ואת שיטות העבודה המנצחות.
  3. סדנת זילוף עוגות – תחום קישוט עוגות הוא אחד התחומים החמים בתחום האפייה. בסדנה נכיר את אפשרויות הזילוף, את שיטות הקישוט ועוד. לאחר סיום הסדנה יכול כל אחד מהלומדים לקשט עוגות במקצועיות רבה, ולהוציא מהמטבח הביתי שלו עוגות קונדיטור.
  4. סדנת בצק סוכר – בצק סוכר הוא אחד הבצקים השימושיים ביותר בקישוט עוגות ובפיסול. מדובר על בצק גמיש ונוח לעיבוד שניתן לצבוע אותו במגוון צבעים. והתוצאות מדברות בעד עצמן. כדאי להכיר את הבצק הבסיסי ואת אופן ההכנה שלו. את שיטות העבודה אתו ואת הדרך לעצב ולפסל אותו בדיוק ובמקצועיות.
  5. סדנת מקרונים – רציתם ללמוד להכין מקרונים? לאפות את המאפה הייחודי והעכשווי, ולהיות בטוחים שאתם יודעים איך עושים את זה נכון? בסדנה נכיר את המתכונים הבסיסיים ואת השדרוגים, ונלמד את שיטות העבודה להכנת מקרונים טעימים ויפים במיוחד.
  6. סדנה לבני נוער – בני נוער יכולים אף הם לרכוש כלים מקצועיים ולפתח את כישורי האפייה שלהם. בסדנה לבני נוער יותאמו התכנים לרמת הלומדים, כך שמרמה בסיסית מאוד של היכרות עם חומרי גלם וכלי המטבח, הם ילמדו בהדרגה את סודות האפייה ואת הנישות השונות שיקנו להם את הכלים לאפות מושלם.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה