איתור נזילות

איתור נזילות

היום ניתן לשמוע על יותר ויותר אנשים אשר זקוקים לשירותיה של חברה מקצועית שמתמחה בתחום של איתור נזילות. כל אחד יכול לסבול מנזילה בבית, ללא קשר לסוג הבניין שבו הוא גר או לוותק שלו. כמובן שבבניינים ישנים ישנה סבירות גבוהה יותר לנזילות, היות והאיטום עלול להיות לקוי או שהצנרת כבר ישנה מידי. אך חשוב להבין כי נזילות עלולות להתרחש גם בבניינים חדשים, בגלל ליקויי בנייה שונים או חוסר תשומת לב של הקבלן. לכן אם אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית, כדאי שתזמינו בהקדם איש מקצוע שיוכל לאתר את המקור שלה. לפעמים מדובר על נזילה ברורה מהתקרה למשל, דבר שמצריך לחדש את האיטום של הגג. אך בפעמים אחרות, מדובר על נזילה נסתרת, ולכן יש צורך להשתמש בציוד חדשני על מנת לגלות את המקור שלה.

כל מה שחשוב לדעת על איתור נזילות

כאשר אתם שמים לב שחשבון המים שלכם גבוה מידי או שישנה נפיחות בקיר, אך מקור הנזילה אינו ברור, כדאי להזמין איש מקצוע שיוכל לאתר את הנזילה. חשוב לעבוד אך ורק עם חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את התוצאות הטובות והמהירות ביותר. חברה מסוג זה, תגיע למקום עם הציוד החדשני ביותר, על מנת לאתר את הנזילה בקלות ובמהירות, ללא שום צורך בשבירת קירות או בגרימת נזק לנכס. חשוב לוודא כי בחרתם בחברה וותיקה ומוכרת, שמכירה את התחום ויודעת בדיוק כיצד למצוא את הנזילה הבעייתית ביותר.

כדאי לזכור כי איתור נזילות במצלמה טרמית בזמן, יכול למנוע נזק בלתי הפיך למבנה. המים המחלחלים פנימה עלולים לגרום לחלודה במוטות הברזל שתומכים במבנה, דבר שיכול לערער לחלוטין את כל היציבות של הבניין. כמו כן, רטיבות בתוך קירות הבית יכולה לגרום להופעת עובש שמסכן את הבריאות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה