איך לבחור מחסן גינה?

מחסן גינה

חומרי גלם במחסן גינה

שאלת השאלות של כל מי שמתעניין במחסן גינה היא איך לבחור מחסן גינה? שלושה חומרי גלם מרכיבים מחסן גינה: עץ, פלסטיק ומתכת. תוכלו לבחור את המחסן על פי מרכיביו ואיכויותיו. מחסן גינה עשוי מתכת הוא זול ולא דורש תחזוקה מורכבת. מקסימום תצטרכו לצבוע את כל קילופי הצבע. מחסן גינה ממתכת מגיע ללא חלונות ויש הרואים בכך חיסרון. לעומת זאת, מחסן עץ הוא מחסן בעל מראה כפרי, ההתקנה שלו ידידותית ופשוטה ואפשר לצבוע אותו. קיים גם מחסן גינה מפלסטיק הנחשב עמיד מול מזג האוויר ההפכפך, קל ואיכותי ולא דורש תחזוקה כלל, מלבד ניקיון האבק.

 

דלתות המחסן

לגודל הפתח של המחסן יש משמעות רבה. אתם יכולים לבחור מחסן גינה עם דלת אחת או דלת כפולה, וככל שהפתח יהיה מרווח יותר, כך יהיה לכם נכון יותר. במחסני פלסטיק ועץ תמצאו דלתות שנפתחות החוצה, במחסני מתכת תמצאו דלתות הזזה.

 

משטח למחסן

חשוב לבחון את המשטח לפני שאתם בוחרים מחסן גינה. המשטח יכול להיות עשוי מפרקט, מעץ, מבטון, מרצפת חוץ ועוד. אל תניחו את המחסן על משטח לא ישר. הטו אותו במעט כדי שיהיה אפשר לנקז ממנו מים. אם אתם מתכוונים להניח את מחסן הגינה על משטח עץ אתם צריכים לדאוג להגן על עצמכם מפני החרקים שאוהבים לנוע בדרכי העץ. ככלל כדאי לדעת שניתן להוסיף משטח למחסן, אם אין לכם משטח מתאים קיים.

 

היכן להניח את המחסן?

הניחו את המחסן בקרבת הבית ובמקום מוצל ככל הניתן משום שמחסנים מתחממים בקיץ. כמו כן, דאגו לשביל מרוצף. השקיעו בעיצוב המחסן ואל תזניחו את העניין. יש מחסנים שמאפשרים הכנסת אור מהגג, אור יכול להיכנס גם דרך פתחי הדלת והחלונות. בקרבת המחסן כדאי לשלב תאורת לד. מדובר בהתקנה פשוטה והתוצאה של התאורה נהדרת. כך תהיה לכם גישה מוארת למחסן וממנו החוצה.

 

לסיכום, איך לבחור מחסן גינה? שלבו בין האיכות לבין המחיר לבין הטעם האישי. התאימו למיקום, למשטח, לחומר הגלם המדויק. תמיד כדאי ומומלץ להתייעץ עם מביני עניין כשאתם בוחרים מחסן גינה, והעיקר – תתחדשו!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה