איך עושים חיפוי קירות

חיפוי קירות

חיפוי הקיר הכי בסיסי הוא זה הנעשה על ידי שימוש בצבעי קיר. עם צבעים ניתן ליצור המוני סוגים של עיצובים ולסייע לקידום של אווירה בחלל באופן הכי מתאים. אולם, מאז צבעי הקיר וגם אלו היותר מעוצבים, יש כבר טרנדים רבים ואחרים אשר הופכים את הקירות של הבית והעסק להיות משהו הרבה יותר ייחודי ומעוצב לפי מה שצריכים ורוצים. אחד מן הטרנדים נעשה על ידי הצמדה של אריחים מובנים, אשר עשויים מחומר פולימרי. קראו על חיפוי קירות באתר דקולוקס

חיפוי קירות פולימרי

מהו חיפוי קיר פולימרי? חיפוי מן הסוג הזה נעשה על ידי האדם והוא מלאכותי. דבר זה אומר כי את החומר הזה ניתן לייצר ללא כל בעיה ולפי מידות עם מפרט שיכול להיות בתצורה שונה בכל פעם מחדש. אחת מן האופציות של הפולימר היא יצירה של אריחים, כאשר אריחים אלו יכולים לשמש עבור חיפוי של קירות חוץ או פנים. הדגמים של החיפויים הללו רק הולכים ונעשים יותר מגוונים, ועם הדרישה וההיכרות עם האריחים מן הסוג הזה, כך השימוש באלה האריחים תופס תאוצה בבתי פרטיים ולא רק עבור חללים של בעלי עסקים. היתרון הגדול של אלה הוא במחיר, אך גם בשל אפשרות ההתקנה הפשוטה גם למי שבהתקנות לא מבין.

> וודאי תרצו לקרוא גם על דלתות בלינק זה > llhttps://dlux.co.il/c/דלתות_פולימר

איך מתקינים חיפוי פולימרי

הדבר הראשון שאותו צריכים לדעת הוא את הגודל של הקיר שעליו רוצים להתקין את החיפוי. יש לוודא את הגודל של הקיר, ואת הגודל של כל אריח לפי הדגם שאותו רוצים להזמין. אופן החישוב לא פעם מוסבר באתר הזמנות בצורה נוחה. לאחר מכן יש לוודא כי יש את הדבק האקרילי המתאים להדבקה של האריחים, לבצע חיתוך בסיוע של מסור מתאים לפי המידות הנדרשות ולהשאיר קיר נקי מאבק שעליו מצמידים את האריחים אחד אחרי השני.

ההתקנה עצמה היא מאוד פשוטה, ולא מצריכה ידע או בקיאות, אבל ניתן להזמין מתקין שיבצע את ההתקנה של האריחים הללו אם לא ממש מסתדרים. התוצאה תביא אל בידוד מרעש והגנה מפני רטיבות לאותם אריחים, וכך נותר חיפוי קירות איכותי ועמיד לאורך של שנים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה