אפשר לעצור את הזמן: שעון נוכחות עד כמה הכרחי?

שעון נוכחות

העבודה היא חלק בלתי נפרד מהחיים של כל אדם כמעט, ובכל מקום בעולם יש עובדים שאר יוצאים לדרכם מידי יום ויום לקראת יום עבודה חדש. יש כאלה שעובדים בשעות הבוקר, כאלה שעובדים בשעות של הערב וכאלה שעובדים במשמרות מעורבות בעסק שפעיל מסביב לשעון בכל שעות היממה. איך יודעים בפועל כמה שעות של עבודה ביצע כל עובד ועובד על מנת להעביר את התשלום הנכון בכל חודש מחדש? שעון הנוכחות הוא פריט חובה בכל עסק שבו יש עובדים שמדווחים באופן הזה לגבי שעות עבודתם.

החשיבות של שעון נוכחות

בעזרת שעון נוכחות לעובדים, כל מעביד יודע באיזה יום דווחו שעות הנוכחות ולכמה שעות הגיע כל עובד מידי חודש. על כן, זהו כלי חשוב, וגם עבור העובד עצמו, איתו הוא יכול לבדוק האם הימים של העבודה הוגשו בצורה נכונה וכי הוא מקבל את המשכורת לפי כל השעות שאותן הוא ביצע בפועל בכל חודש מחדש. משמע, רישום של שעות העבודה הוא אקט חשוב עבור העובד והמעביד כאחד, ומפעולה פשוטה של התקנת שעון נוכחות בכניסה וביציאה ממקום העבודה כל עובד יכול לבצע את התהליך של תיעוד ההגעה והעזיבה שלו מבלי שזו תצריך ממנו משהו מסובך כל כך. הדבר עוד יותר פשוט עם הדגמים החדשניים של שעוני נוכחות שמאפשרים מעקב אחר שעות העבודה והפעילות של העובדים במשרד, וגם עבור אלה הניידים.

שעות עבודה לעובדים ניידים

לא כל עובד הוא כזה שמבלה את יום העבודה שלו במשרד, אלא כזה שיוצא בכל פעם אל נקודה אחרת שבה הוא פעיל ומבצע את העבודה. זה כולל בעיקר את העובדים אשר נמצאים בענף של המכירות, עם כמות נאה של סוכני שטח שמגדילה את הרווחיות של העסק, לצד עובדים שהם נותני שירות של תיקון והתקנה. אלה עוברים מנקודה לנקודה כשיש להם רשימה מסודרת בכל יום לאן מועדות פניהם. איך יודעים כי הם נאמנים לביצוע המשימות? גם עבורם יש החתמה דיגיטלית להגעה אל כל לקוח ולקוח, בעזרת שעון נוכחות לעובדים שיכול להגיע גם בצורה של אפליקציה שזמינה בצורה הכי טובה כמעט, בהשוואה לשאר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה