כיצד מתבצע תדלוק גנרטורים בגובה?

כיצד מתבצע תדלוק גנרטורים בגובה?

כנהגים או בעלי רכבים, אנו נוהגים לחשוב על דלק בהקשר של כלי רכב פרטיים באופן כמעט בלעדי. אך האמת היא שמבלי לדעת על כך, כמעט כולנו עושים שימוש רב יותר בדלק תעשייתי ובאמצעים שאינם קשורים לכלי רכב במהלך היום – אלא שאנחנו בדרך כלל לא יודעים על כך, כיוון שאיננו משלמים על הדלק באופן ישיר. כך למשל, גנרטורים, מנועים תעשייתיים וכלים שונים הדרושים דלק הם חלק משגרת היומיום שלנו גם אם איננו רואים זאת במו עינינו: בתעשיות כמו המזון, התרופות, החקלאות ועוד ועוד.

פתרונות אנרגיה לתעשייה

כאשר מדובר בתחנות דלק המצויות על הכביש קל מאד להבין כיצד עובדת המערכת, ואנו למעשה יכולים לראות את המערכת שבה מועבר הדלק במו עינינו: משאבה ידנית שאליה מחובר צינור עם שסתום, בו יש להכניס את הפיה לפתח מיכל הדלק הייעודי ואז להתחיל לתדלק. אך האם חשבתם כיצד נראות מערכות תדלוק אחרות, לצרכים תעשייתיים? כיצד נעשה תדלוק גנרטורים בגובה למשל? בדיוק לשם כך הוקמו חברות האנרגיה המיועדות לתעשייה.

איך נראות המערכות התעשייתיות?

מערכות האנרגיה והדלק התעשייתיות הן שונות ומגוונות, אולם על פי רוב תהיה זו משאית ייעודית הנושאת על גביה מיכל דלק גדול, וכמובן צינורות ומשאבות ייעודיות. כאשר מדובר על תדלוק גנרטורים בגובה ומשימות מורכבות אחרות, המשאית תהיה מלווה במנוף מאובטח ובמספר אנשי צוות המבצעים ומפקחים על העבודה. חשוב לציין שכמו כל עבודת תדלוק אחרת (ובתנאי כמובן שאתם עובדים עם חברה מקצועית ואיכותית), לא תתבצע בהזדמנות זו רק פעולת התדלוק עצמה, אלא גם בדיקה וניטור של המכלים הקיימים, וכן ניקוי ושאיבת דלק ישן מהם אם יש בכך צורך.

כל הפעולות הללו חייבות להיעשות בזו אחר זו באופן מיידי, כדי למנוע חדירת אוויר למכלים ובכך להעלות את הסיכוי להתפתחותן של פטריות ונזקים אחרים במערכת. לכן לפני שאתם קוראים לחברת תדלוק מקצועית, ודאו כי היא מחזיקה בכל ההסמכות הרלוונטיות וכי היא עומדת בתקני האיכות והבטיחות המחמירים ביותר לביצוע הפעולה. למציאת חברה כזו היכנסו לאתר http://www.yosef-energy.co.il/.

 

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה