מצלמות צנרת לטיפול בנזקי צנרת ללא הרס

מצלמות צנרת

קווי המים והביוב לרוב נמצאים מתחת לאדמה, מתחת לכבישים והמדרכות וכמובן שאינם חשופים לנגד ענינו. במקרה של תקלה כמו צינור שהתפוצץ, נזילה, סתימה, ביוב שעולה על גדותיו ומיני תקלות אחרות שעשויות לצוץ בביוב או בצנרת, גורמת לכך שנצטרך לבצע חפירות רבות כדי לאתר את מקום התקלה. באמצעות מצלמות צנרת או מצלמות ביוב אנו יכולים לראות את קווי המים מעל האדמה ולאתר בקלות ובמהירות את הנקודה הנדרשת לתיקון וזאת מבלי לחפור ולבזבז זמן, מאמץ וכסף.

כיצד מצלמות צנרת יחסכו לנו זמן ומאמץ?

תארו לכם מצב של צינור שהתפוצץ ברחוב שלכם או הביוב עלה על גדותיו. מלבד הנזק התברואתי הרי שמדובר בתקלה שצריך לתקן נכון? אז אתם כאזרחים ותושבי המקום תזעיקו אינסטלטור או תאותתו לעירייה/לוועד היישוב על התקלה והם יזמינו איש מקצוע. אם כן, במקרה כזה של תקלה יגיע הצוות המקצועי וירצה לחפור כדי לגלות את נקודת התקלה. לדוגמה במקרה של ביוב שעולה על גדותיו ככל הנראה יש סתימה וצריך לגלות את הנקודה שבה הצינור סתום. אז נכון שבאמצעות מכונת אדים מיוחד ניתן למצוא איזשהו קצה חוט לקבל מושג היכן הנקודה עשויה להיות, אולם כדי לאתר את הנקודה במדויק יש צורך לחפור, לחתוך צינורות ולבצע בדיקות. היום באמצעות מצלמות צנרת מיוחדות ניתן למצוא את הסתימה בלי כל החפירות, החיתוכים והבלגן. חוסך זמן? חוסך כסף? כמובן. גם מאמץ רב ואי נוחות לתושבי המקום.

סוגים של מצלמות צנרת ורובוטים שכדאי להכיר:

  • רובוט IPEK – ROVION – הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בשוק עם רובוט מיוחד עם מאות אפשרויות, החל מצילום מערכת הביוב ועד לביצוע תיקונים.
  • מצלמת דחיפה MINICAM SOLO PRO 360 – מהמבוקשות בישראל, נוחה ומתוחכמת.
  • מצלמת דחיפה MINI CAM 360 – מצלמה מתקדמת ביותר, אחת מהטובות ביותר בתחום, עם מגוון יכולות הייחודיות רק לה.

היכן נוכל לרכוש מכשור זה?

מכשירים אלו ואחרים תוכלו למצוא באתר שלנו בידוד פלוס המתמחה בייבוא ושיווק מוצרי אל הרס ומצלמות צנרת, מצלמות ביוב, רובוטים לצילום ותיקון תקלות אינסטלציה ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה