בדיקת ביטוח עם סוכן ביטוח – לעבוד מול מקצוען

בדיקת ביטוח עם סוכן ביטוח

ביטוח הוא עניין קריטי ובעל משמעות רבה. הוא מהווה מרכיב משמעותי בכל מה שקשור לעתיד שלנו ולמה שעלול חלילה להתרחש. כל אדם מקווה להיות בריא לאורך שנים, לתפקד ולעבוד ולא למצוא את עצמו במצבים של כאב וחולי. אבל מנגד מציאות החיים בהחלט מציבה אנשים רבים במצבים כאובים שכאלו. כן, אנשים מוצאים את עצמם בסיטואציות עצובות מאוד בהם עליהם להמשיך להתמודד, קראו עוד בנושא באתר https://bituach-pro.co.il.

המענה הביטוחי עבור מצבים שונים

עבור מצבים שונים בהם אנשים מגיעים למצב של קושי או חוסר יכולת לעבוד ולהשתכר קיים מענה ביטוחי. מדובר על חברות ביטוח מוכרות אשר מוכרות פוליסות ביטוח ללקוחותיהם. הלקוחות משלמים תמורת הפוליסות תשלום חודשי קבוע, ואילו תמורת התשלום הם מקבלים את השלווה – כי אם יתרחש מקרה כלשהו המפורט בפוליסה יש להם גב כלכלי להסתמך עליו. כך שלצד הקושי והאתגר מולו הם יעמדו, תהיה להם לפחות עזרה כלכלית משמעותית.

בדיקת הביטוח

אנשים רבים נבוכים כאשר מדברים אתם על נושא הביטוח. הם לא יודעים לענות איזו חברת ביטוח מבטחת אותם, וגם את שם הסוכן מולו הם התנהלו הם לא מצליחים לשלוף מירכתי המוח שלהם… מה מכסה הביטוח? כמה הוא עולה? אילו זכויות הוא ייתן להם? אלו שאלות קשות מידי שהם לא יודעים לענות עליהם. אבל חשוב להבין – הביטוח הוא עסק רציני מאוד. אי אפשר להזניח אותו ולשכוח אותו בתהום הנשייה. חובה לבדוק ולוודא כי יש לכם ביטוח מתאים וכדאי שיספק לכם מענה בעת הצורך.

מקצוען שיבצע עבורכם את הבדיקה

בדיקת ביטוח עם סוכן ביטוח תתבצע על ידי מקצוען בתחום, דהיינו, סוכן ביטוח. סוכן הביטוח הוא האדם שמכיר את חברות הביטוח ואת ההצעות שיש להן להציע. והוא למעשה משווק את הפוליסות ללקוחות. אמנם חשוב מאוד לזכור כי כאשר אנחנו רוצים לקבל ייעוץ מקצועי וחף מאינטרסים חובה עלינו לפנות אל סוכן ביטוח באופן פרטי. וזה אומר שהוא יבוא למעננו בלבד, בלי צורך למכור או לייצג חברת ביטוח. רק כך הבדיקה וההצעה שלו תהיינה מדויקות לנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה