על החשיבות שבביטוח דירה

בביטוח דירה

לקנות נכס זו שאיפה של אנשים רבים בישראל, אך האמת היא, שעבור רובנו זו משימה מורכבת מאוד. בפועל אנחנו עובדים שנים כדי להצליח לחסוך את הכסף הדרוש לנו ואף נעזרים בהורים, בירושות וגם, כמובן, במשכנתא מהבנק. לכן ברור מדוע איש מאתנו לא היה מוכן לקחת סיכון ולחיות בדירה שאין לה ביטוח, כי מה בדיוק תעשו אם הדירה תישרף או תיהרס ברעידת אדמה? האם תמשיכו לשלם משכנתא עוד שלושים שנה על דירה שכבר לא קיימת? התשובה היא כמובן לא ולכן חשוב כל כך לבטח את הדירה.

מה כולל ביטוח דירה?

האמת היא שיש מגוון רחב של ביטוחים לדירה החדשה שלכם אשר ביניהם תוכלו לבחור. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק היטב לא רק באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים, אלא גם לברר מה כוללת הפוליסה שלכם. כולנו אומנם מחפשים תמיד את הדיל הטוב ביותר, אך חשוב גם לוודא שברגע האמת אכן תקבלו מענה. לכן כדאי לבדוק האם ביטוחה דירה כולל:

  • את תכולת הדירה
  • נזקים נקודתיים כמו פיצוץ בצנרת
  • הרס מלא לדירה כולה

בנוסף לכך, כדאי לדעת שכאשר מדברים על ביטוחי דירה, לא פעם ניתן גם לשלב ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. זה אומר שאם מישהו ייכנס לדירתכם, ישבור את היד או יעבור כל תאונה אחרת ויצרה לתבוע – חברת הביטוח תהי זו שתשלם לו פיצויים.

בחירת חברת הביטוח שלכם

מתלבטים באיזו חברת ביטוח כדאי יהיה לעשות ביטוח דירה או ביטוח לתכולה של הדירה? אם כך, אפשר להבין אתכם, שכן בפועל יש אינספור חברות ביטוח שעובדות בישראל ומציעות שירותים מגוונים. עם זאת, לא כל חברה מספיק אמינה, מקצועית ורצינית. לכן יש טעם לברר שאתם פונים אל חברה שלפני הכול – יש לגביה כמה שיותר המלצות. בדקו מי ממליץ על חברת הביטוח, האם היא מציעה לכם פוליסות שונות שביניהן תוכלו לבחור ובנוסף, האם המחירים אצלה סבירים. לעשות ביטוח דירה זה משהו שאתם לא יכולים לוותר עליו גם מבחינת המשכנתא, שכן בימינו הבנק יכול לדרוש מכם לעשות ביטוח כזה כתנאי לאישור המשכנתא שהוא ייתן לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה