איך לשמור על מכסחת הדשא שתאריך חיים

איך לשמור על מכסחת הדשא שתאריך חיים

מכסחת דשא היא אולי אחד הכלים או יותר נכון המכונות שיותר נחמד להחזיק בבית. הוא גם כלי שכייף להתעסק בו ולעבוד איתו ואם היינו גרועים כל החיים בתספורות, כנראה שעם מכסחת הדשא העסק ילך הרבה יותר חלק.

איך לשמור על מכסחת הדשא שלנו לאורך זמן

מכסחות הדשא כיום לפחות הן חזקות מאוד ויכולות להישאר לאורך הרבה שנים ללא בעיות אך גם כאן חשוב לדעת שיש חברות טובות וטובות יותר. כדי לשמור על זו הביתית והפשוטה חשוב לא לכסח דשא לפני שעשיתם סיבוב במקום הרצוי לכיסוח הדשא ובדקתם טוב אם קיימים אבנים או שאר גופים קשים וכבדים שיכולים לפגוע במנוע המכסחה.

מה לעשות לפני שמכסחים את הדשא

כמו שאמרנו, בדיקה קפדנית באזור הכיסוח ונטרול כל הגורמים המסוגלים לפגוע במכסחה שלנו ויש כאלה. הם לפעמים לא נראים לעין וצריך לחפש אותם היטב לפני תחילת העבודה אך זה כמובן שווה כי אחרת שמגע קצר של סכיני המכונה עם אבנים והמכונה תצטרך לעבור מספר טיפולים שיהיו מיותרים בגלל חוסר מאמץ קטן.

כמה עולה מכסחת דשא?

בגלל ריבוי החברות המייצרות מכסחות דשא, קיימת ירידה משמעותית מבעבר, בכל מה שקשור לעלות המכסחות. אם בעבר היינו צריכים להיפרד מכמה אלפי שקלים נחמדים ועוד אחרי הנחה, הרי שהיום המצב הרבה יותר פשוט וקל ומכסחת דשא חביבה וטובה יכולה לעלות לא יותר מ1000 שקלים וגם פחות.

הנגשת כלי עבודה חשמליים בכלל נהיית הרבה יותר רחבה ואנשים ממלאים את ביתם בכלים וכלים שונים מה שגם תורם לעיסוק בבית ובגינה וגם מאפשר ראש שקט באשר להזמנת גנן וכך גם תחסכו ממון רב.

מאיזה גיל מותר לכסח דשא?

אין גיל מסויים המעוגן בחוק שקובע מאיזה גיל יהיה מותר לעבוד עם מכסחת הדשא אך בגלל שזהו כלי מאוד מסוכן המשלב סכינים חדים ומעיף בזמן העבודה הרבה גיצי עץ ודשא ולכלוך במהירות אדירה, לא נרצה לתת לילדים או נערים לעבוד עליה לבד אלא רק למבוגרים

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה