מה כדאי לדעת על מיקי גיצין ועל פועלו בישראל? 

מיקי גיצין

זה לא סוד שבישראל יש לא מעט אנשים שפועל למען קידום במדינה של הערכים השונים שבהם הם מאמינים. אנחנו, בתור אזרחים במדינה, יכולים להתחבר יותר או פחות לפעילות של אנשים שונים, אך כדי להחליט מה דעתנו עלינו להבין תחילה מה עושים אותם פעילים. אם יצא לכם לשמוע את השם מיקי גיצין אך לא היה לכם ברור במי מדובר, כדאי שתדעו שמיקי גיצין נולד בשנת 1981 ומאז ועד היום הוא עושה אינספור פעילויות למען קידום הערכים שבהם הוא מאמין. מיקי גיצין הוא ללא ספק אחד מאותם האנשים במדינה שמבינים שדמוקרטיה זה לא רק ללכת ולהצביע ביום הבחירות, אלא זו גם דרך חיים. 

מיקי גיצין והקרן החדשה לישראל 

מאז יולי 2017 מיקי גיצין משמש, בין היתר, בתור מנכ"ל המשרד בישראל של הקרן החדשה לישראל, מה שמקשר אותו לערכים שונים של שמירה של שוויון זכויות במדינה וכדומה. עוד נושא שמאוד מעסיק את הקרן ואת מי שלוקח חלק בפועלה, זה הנושא של מיגור האלימות. כולנו עדים לכך שבשנים האחרונות האלימות והגזענות רק הולכות וגוברות, כך שטוב שיש אנשים כמו אנשי הקרן החדשה לישראל שעושים אינספור פעולות מבורכות למען צמצום התופעות הללו. ממיקי גיצין אפשר ללמוד שזו אומנם לא משימה פשוטה, אך זה בהחלט אפשרי, שכן הנתונים בשטח מראים שפעילות הקרן מוכיחה את עצמה. 

הדרך להשתלב בפעילות הקרן 

אומנם לא כל אחד מאתנו יוכל ללמוד ממיקי גיצין כיצד להיות פעיל חברתי ברמות כאלה, אך מצד שני, כל אחד מאתנו כן יוכל לקחת חלק בפעילות הקרן שבראש המשרד הישראלי זה מיקי עומד. משמעות הדברים היא שאם גם אתם חולמים לקחת חלק, להרגיש שאתם עושים למען הדמוקרטיה ולא שותקים, למה לחשוב פעמיים? הקרן, כמו הרבה קרנות אחרות, תקבל בשמחה את העזרה שלכם, בין אם היא תבוא לידי ביטוי בצורת תרומות ובין אם היא תבוא לידי ביטוי בצורת פעילויות שונות. לכן לא כדאי שתדחו עוד את הדברים וצרו קשר עוד היום להשתלבות בפעילות הקרן.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה