התקנת מערכת מתזים

התקנת מערכת מתזים

מערכת מתזים היא מערכת אשר מותקנת בגג מבנה ומתיזה מים בצורה אוטומטית במקרה של שריפה.

 

התקנת מערכת מתזים חיונית מ 2 סיבות:

 

  1. כחלק מדרישות כיבוי האש על מנת לקבל רישיון עסק. כיבוי אש דורשים התקנה למערכות גילוי וכיבוי אש במבנים מסויימים, כשמתזים (ספרינקלר) הן חלק ממערכות גילוי וכיבוי אש.

 

  1. כמובן לצורך שמירה על חיי אדם ורכוש. לא משנה כמה נהיה זהירים, אנחנו עדיין בני אדם וטעויות שגורמות לשריפה קורות כל הזמן. לכן אסור להסתמך רק על שיקול הדעת והריכוז של בני אדם ויש להיעזר גם במערכות אוטומטיות שהן למעשה מערכות מתזים.

 

מה גם שיכולה להיווצר תקלה שלא קשורה לגורם אנושי כמו קצר או חום גבוה שתוביל לשריפה. מההיבט הזה רצוי להתקין מערכות מתזים גם בבתים פרטיים מסויימים ולא רק במבנים בהם יש חובה לצורך קבלת רישיון עסק ממכבי אש.

 

למי פונים לצורך התקנת מתזים?

 

במקרה שנרצה להקים מערכת גילוי וכיבוי אש חדשה, מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות אש שינחה היכן מומלץ להתקין את המתזים ושאר הפעולות החיוניות. במקרה שיש כבר כבר מתזים קיימים או ממלצה של יועץ בטיחות אש, ניתן לפנות ישירות לחברה להתקנת מערכת מתזים.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה