אתה נמצא כאן: הבית » שונות » דלת אש והיעילות שלה בזמן אמת

דלת אש והיעילות שלה בזמן אמת

דלת אש והיעילות שלה בזמן אמת

ההגנה על המפעל שאתה מנהל או על המשרד שלך זה משהו שטבעי שתרצה להשקיע בו. אי אפשר לנהל עסק ולא לדאוג לעובדים, ורצוי לדעת שיש גם נהלים ברורים שצריך לעבוד על פיהם בנושא הזהממש כפי שאתה מחויב לשים על רכבי החברה מדבקת "איך אני נוהג", צריך גם לבדוק שיש במקום דלתות אש איכותיות שיכולות לעזור על שמירת המקום והנוכחים בו.

מטרת הדלתות

כשמדברים על התקנת דלתות אש צריך לשים לב לכך שהמטר היא ברורה: התפקיד של הדלתות האלה הוא למנוע מהאש לעבור ממקום אחד לאחר. ממש כפי אתה מתקין מערכת גילוי עשן או מערכת שיכולה להתיז מים באופן אוטומטי מייד כשמתחילה שריפה, כך אתה גם צריך שתהייה דלת אש שתוכל להפריד בין החללים השונים. לכל דלת כזאת יש עמידות שונה, ולכן כדאי לבדוק בשבע עיניים מה בדיוק אתה קונה. המטרה היא לקנות את הדלת הכי איכותית שיש ואת זו שתיתן לך, ולעובדים שלך, כמה שיותר זמן שבו תוכלו להתחמק מהשריפה. יש אומנם מקומות ומפעלים שבהם הסכנה לשריפה הרבה יותר גדולה לעומת מקומות אחרים אך באופן כללי ניתן לראות שחשוב להתקין דלתות כאלה בכל מקום.

התקנה ואיכות

עוד שני דברים שכדאי להקפיד עליהם כשרוצים להתקין את דלתות האש במפעל או במשרד, זו השאלה מה בדיוק קונים ואיך מתקינים את הדלתות. הדבר החשוב ביותר הוא לקנות דלתו שתהיינה כמה שיותר איכותיות, כי האיכות בדברים האלה חשובה ביותר. כמו כן, אם לרגע חשבת לתת את משימת התקנת הדלתות לאחד מהעובדים שלך, אז כדאי שתדע אתה טועה. מדובר על משימה שרק המומחים בתחום יוכלו לבצע ולכן חשוב לא רק לקנות את הדלתות הכי טובות שיש אלא גם להזמין שירותי התקנה מקצועיים.

לערוץ ה – vimeo של רב בריח

אודות המחבר

דוד אלמקייס עוסק בתחום השיפוצים מגיל צעיר, בעקבות נסיון שרכש מאביו, בעל עסק לשיפוצים עם ותק של מעל 40 שנה. כיום דוד מעביר סדנאות לשיפוצים מסוג "עשה זאת בעצמך".

מספר הערכים : 125

הערות (1)

  • ronit232@gmail.com'

    ronit2

    מסכימה עם כל מילה ואם יש ילדים שמסתובבים בבית, חשוב מאוד שיהיו דלתות אש שיגיעו אם לא עלינו משהו יקרה… אני אישית גם פשוט אוהבת דלתות מעוצבות ויפות.

    הגב

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה