ציפוי מגן לזכוכית – הדרך הבטוחה לחיות במבנה או לנוע בדרכים

ציפוי מגן לזכוכית

מהו ציפוי מגן?

ציפוי מגן לזכוכית הוא ציפוי ששומר על חייכם מפני חדירות של ירי והדף, מפגעי מזג האוויר, פריצות וגורמים מאיימים נוספים. לא תבחינו בציפוי מפני שהוא שקוף, ולכן אינו מכער את הזכוכית היפה שהתקנתם. את הציפוי המגן אפשר להניח על דלת או חלון העשויים זכוכית שטוחה. כל זכוכית שהופכת לזכוכית בטוחה עוברת שדרוג ועומדת בתקנים בין לאומיים מחמירים.

 

ציפוי כמספק הגנה שלמה בבית ובדרכים

ציפוי מגן לזכוכית הוא לא סתם גימיק, אלא הוכח במעבדות כציפוי היכול להגן על חיים שלמים. אפשר להגביר הגנה באמצעות עזרים נוספים, אך הציפוי עצמו דומיננטי בהחלט ובמצבים מסוימים מספק את כל ההגנה שאתם זקוקים לה. כדי להתייעץ ולהבין יותר מקרוב כיצד עובדים הדברים מומלץ לפנות לחברת ג.ג מערכות מיגון שתספק לכם את התשובות לכל השאלות, תבחר את הציפוי המתאים עבורכם ואת כל אמצעי ההגנה הנחוצים לכם, ותאפשר לכם אורח חיים נורמלי, ככל הניתן, כך שלפחות תוכלו לישון היטב בלילה ולנוע בדרכים בבטיחות מקסימלית כשהזכוכית מגנה עליכם מפני ירי, הדף ושלל הגורמים המאיימים.

 

איזה ציפוי מגן לבחור?

הזכוכית שנשברת יכולה לגרום לנזקים רבים לאדם, לכן חשוב להגן עליה כדי להגן על עצמכם. חשוב לבחור ציפוי מגן שעמד בתקנים המחמירים ביותר ולא לזלזל בבחירה האיכותית. יש הבדל בין ציפוי מגן שמוצע לכם כלאחר יד בלי שעבר בדיקה של מעבדה לבין רכישת ציפוי מגן מגוף בעל מוניטין המספק לכם את מה שאתם זקוקים לו. ציפוי בטוח, העומד בתקן, ובעיקר – מגן על חייכם בכל עת ושווה לכל כיס.

 

הגנה מקסימלית המוכרת גם בביטוח

ציפוי מגן לזכוכית יכול להיות מונח בכל דלת זכוכית, בכל חלון זכוכית, במבנים שונים ובמכוניות הנעות בדרכים. הכי חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ולא לזלזל בעצתם. אם נשקפת סכנה לחייכם ואתם צריכים להיות מוגנים באופן מושלם, ודאי ציפוי מגן יכול לסייע, ואם יש צורך באמצעי הגנה נוספים, עליכם להיות קשובים ולאפשר הגנה מקסימלית ככל הניתן לכם ולבני המשפחה שלכם. חשוב לציין כי ציפוי מגן מוכר כחלק מההגנה של המבנה ומאושר על ידי חברות ביטוח שונות במקרה שתזדקקו לשירותן של חברות הביטוח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה