נוטריון בתל אביב – שירות שכולם זקוקים לו

נוטריון בתל אביב

עריכת דין הפך להיות המקצוע הכי מבוקש בישראל. זאת לא סתם שמועה, זאת האמת. אותם הסטודנטים למשפטים שעם הזמן הפכו להיות עורכי דין, הקדישו את מירב זמנם היקר ללימודים ולהתמחות על מנת שיוכלו להגיע לתואר הנכסף. מהצד זה נשמע מאד קל ונוח, אך בפועל, מדובר במקצוע תובעני, לא קל בכלל ודרשני המצריך סבלנות, משאבים וזמן רב. תחום המשפטים הוא תחום עם הרבה מאד אתגרים מרתקים.

בעיר תל אביב בפרט ובארץ בכלל, יש המון עורכי דין, בין אם הם עצמאיים ובין אם הם כחלק ממשרד גדול או קטן. מה שלא כולם יודעים זה שלא כל עורך דין יכול לשמש כעורך דין נוטריון, ועל מנת שעורך דין יוכל לשמש כנוטריון עליו לעבור הסמכה דרך מבחן מטעם משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. נוטריון בתל אביב תוכלו למצוא בקלות, עורך דין רגיל שהרחיב את עיסוקו להוות גם נוטריון למעשה מעניק לעצמו לא רק את הרחבת מערך הלקוחות וגיוון רב בנושאי העיסוק, אלא גם הכנסה משמעותית נוספת.

כדי שעורך דין יוכל לשמש גם כעורך דין נוטריון, יש צורך שיגש אל מבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין. עורך דין זכאי לגשת למבחנים אלו אך ורק אם יש לו וותק של מעל 10 שנים בתחום המשפטים. היה וניגש, סיים את המבחן בהצלחה והוסמך רשמית, יוכל עורך הדין לעסוק כנוטריון ולהרחיב את מערך הלקוחות שלו בנוסף להכנסה משמעותית וגיוון בנושאי העיסוק בעריכת דין.

בתל אביב יש מגוון אדיר של עורכי דין מהגדולים והמפורסמים ועד למשרדים הקטנים שרק החלו את דרכם לפסגה, כך שכאשר אתם מחפשים עורך דין, אז נוטריון בתל אביב לא יהיה לכם קשה למצוא.

עורך דין נוטריון כך תגדירו אותו רשמית

כיצד נגדיר עורך דין נוטריון? עורך דין נוטריון הינו עורך דין העוסק בתחום המשפטים מעל עשר שנים ואך ורק בזכות הוותק שלו זכאי לקבל את הזכות לגשת למבחני הנוטריון ולמעשה לתרגם, לאמת, לנסח ולטפל במסמכים המשפטיים המתאימים בהתאם לדרישות הבירוקרטיה.

המסמך עליו חתום העורך דין (שהוסמך גם לעסוק כנוטריון) הוא מסמך הקביל גם בבית המשפט. בתל אביב לדוגמא אין בעיה למצוא עורכי דין נוטריוניים היות וזאת עיר המרכזת באופן נוח מגוון של משרדי עורכי דין מכל ההתמחויות, הגדלים והסוגים.

האם חייבים עורך דין שעוסק גם כעורך דין נוטריון?

לפעמים יש תושבים הזקוקים לשירותי השגרירות בתל אביב כדי לטפל במסמכים הנדרשים לאימות. מסמכים אלו גם זקוקים לתרגום, ולכן יש גם צורך במתרגם. לא תמיד צריך לשכור שני אנשי מקצוע שונים לשם כך, עורך הדין הנוטריון יכול גם לתרגם, ואפילו מומלץ שעורך הדין המטפל בכם יעשה זאת.

הרבה סטודנטים המגיעים לארץ מכל מיני מדינות בעולם צריכים לעבור תהליך אימות מסמכים כדי שיתקבלו ללימודים באוניברסיטאות השונות. גם אונ' תל אביב דורשת אישור, תרגום ואימות של המסמכים הספציפיים על מנת שהסטודנטים יוכלו לקבל את הזכות ללמוד בה. בנוסף, עליהם להציג מסמכים רשמיים על פי הבירוקרטיה הנדרשת בישראל.

עורך דין שמוסמך לשמש גם כורך דין נוטריון בתל אביב יקיים את התהליך הזה באופן מהיר ויקל משמעותית על הסטודנטים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה