מרגישים תקועים? מאמנת אישית

מאמנת אישית

המושג 'אימון אישי' הפך בשנים האחרונות למעט "פרוץ", וזאת משום שכיום, כל מי שעובר קורס קצר באימון אישי – הופל עצמו ל"מאמן דגול" וכזה שיש לו את האופציה לתת לאנשים עצות לחיים, בין אם מדובר בעצות מקצועיות, ובין אם לא.

מקצוע זה, שהחל את דרכו בעולם כשיטה בה אנשים יכולים לשפר את חייהם, הפך לכזה שערכו ירוד – וזאת בעיקר בשל זילות הפרמטרים בהם יש לעמוד על מנת לאפשר טיפול וייעוץ לאנשים.

בכך בזמן שאתם מרגישים תקועים, חשוב לפנות אל אנשי המקצוע הטובים ביותר, אשר יש להם תעודות המסמיכות אותם לייעץ ולטפל באופן רגשי ומעשי באנשים, בעוד שמטפלים בעלי תואר 'דוקטור'  – יהיו לרב כאלה שאפשר לסמוך עליהם.

אבל כיצד ייעוץ של מאמנת אישית יכול לעזור לכם?

לפני שנסביר, חשוב להבין –  עבור מי הטיפול חשוב, יעיל והכרחי. אנשים אשר מעוניינים ביעוץ אישי, הם כאלה שמחפשים את הדרך הנכונה בחיים, כמו גם עבור מי שמעונין להגיע אל נתיבים לצמחיה אישית ומקצועית. עוד פונים לאימון, אנשים שרוצים להגשים את הפוטנציאל שלהם, מי שחייו שזורים בוויכוחים וריבים, או מי שעומד בפני החלטה חשובה.

בכך רבים פונים אל מאמנת אישית בת"א אשר תוכל לאפשר הגשמת מטרות בצורה קלה יותר, בעוד שאימון אישי מקצועי (ולא שרלנטי או חובבני) – מקנה את הדרך להגשים מטרות בצורה יעילה ומהירה יותר. בכך רבים יכולים לקחת יוזמה, לנהל את חייהם בצורה מיטבית, ולקבל משמעות לחיים הפרטיים והעסקיים.

כיצד בוחרים מאמנת אישית?

על מנת לבחור מאמן או מאמנת עסקית טובה, יש לבחור אנשי מקצוע שיש להם ניסיון רחב בניהול צוותים, ניהול קבוצות וכמובן: ייעוץ עבור אנשים פרטיים. בחרו איש מקצוע בעל תואר PhD אשר למד את התחום באוניברסיטאות ומכללות מורשות. בכך תוכלו לגדול, לצמוח ולאפשר לעצמכם ליווי פרטני בדרך אל הגשמה עצמית.

לסיכום, אל תתפשרו על כל מאמן אישי. בחרו רק מומחים וכאלה שיש להם את התארים והתעודות אשר הופכים אותם לאנשי מקצוע איכותיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה