ריהוט אורבני מבטון

ריהוט אורבני מבטון

לאחרונה נכנס לשוק יותר ויותר ריהוט הרחוב האורבני שעשוי מבטון. בעבר יכלו למצוא ברחובות רק ספסלי עץ רקובים, תחנות אוטובוס ממתכת מושחרת ופחי אשפה מעוקמים ומלוכלכים.

ניתן לראות את השינוי הגדול שהתרחש בשנים האחרונות גם בתחום ריהוט אורבני. כאשר החלו לשים יותר דגש על נראות המרחב הציבורי והתחילו להשקיע יותר בפיתוח ושיפוץ הרחובות והשכונות.

ריהוט רחוב מחדש

הריהוט המוצב ברחוב מתבלה במהירות בשל תנאי השטח; השמש הישירה והיוקדת, הגשם שיורד האנשים הרבים המשתמשים בו וכדומה.

בעת חידוש פני העיר ושיפוץ הרחובות מחליפים גם את רהיטי הרחוב הישנים והמשומשים ברהיטים חדשים ויפים וכמובן בוחרים בריהוט חדשני ואופנתי.

מהו ריהוט אורבני?

השראת העיצוב האורבני מגיעה מהערים הגדולות כמו ברלין, לונדון או ניו יורק, מדירות הלופט הגדולות והמעוצבות שקיימות שם. העיצוב האורבני משלב פריטים מנוגדים אשר משלימים אחד את השני. בעיצוב האורבני משתמשים ברהיטים יותר גדולים, משתמשים בצבעים חלקים ורגועים יותר ומתמקדים בעיצוב עדין כדי לא להעמיס על החלל יותר מדי.

הריהוט האורבני כולל מבחר מוצרים למקומות הציבוריים: ריהוט לתחבורה ציבורית כמו תחנות רכבת ושדות תעופה, מתקני פארקים ומקומות בילוי, מתקני מחזור ופחי אשפה ועוד.

ריהוט מבטון

הטרנד האחרון של רהיטים אורבניים הוא ריהוט אורבני מבטון. הבטון הוא חומר חזק מאד, הוא לא מתבלה במהירות ותוחלת החיים שלו ארוכה מאד. הבטון חסין אש ואינו סופג לחות. וגם מבחינה חזותית הוא נשמר היטב ותמיד נראה טוב.

אפשר ליצור מהבטון כל סוג רהיט שבוחרים. ספסלי רחוב מעניינים, בעלי פרגולה או חסרי משענות, ספסלי בטון משולבים בעץ או במתכת. גדרות, שילוט רחוב. מכלי מחזור ופחי אשפה מעוצבים.

קיימים היום הרבה מרחבים ציבוריים אשר המתקנים והריהוט בהם עשויים מבטון. מתקני פארקים כמו מגלשות, שולחנות פיקניק, מתקני אופניים, ומושבי אצטדיון. לעומת זאת גם בבתים פרטיים, במשרדים ובבתי קפה ניתן למצוא את הריהוט העשוי מבטון.

מומחי הריהוט האורבני

כאשר מתכננים ריהוט אורבני מבטון יש לפנות אל בעלי המקצוע שמומחים בתחום. אנשים אשר התמקצעו ולמדו את התחום. וכמובן לא לשכוח לבקש המלצות ולראות עוד עבודות שלהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה