ציוד הצילום המתקדם לטובת צילום קווי צנרת

צילום קווי צנרת

צינורות הביוב של ביתנו מאפשרים לנו לנהל את חיינו בבטחה. בימים כתיקונם צינורות אלה מנקזים את מי השופכין במטרה לשמור על חיינו. אבל לפעמים גם לצנרת יש תקלות. היא נשחקת, מתקלקלת או נסתמת והתוצאה אינה סימפטית במיוחד: ריח רע של ביוב נישא באוויר והמים הדלוחים עולים על גדותיהם. בשלב זה חשוב לקרוא לצוות של אינסטלטורים מקצועיים שיבצעו את כל הבדיקות באמצעות הצילום המתקדם העומד לרשותם.

המצלמה שעושה את כל ההבדל

היום לא צריך לפרק את כל הצנרת על מנת לבדוק את מקור התקלה. צילום קווי ביוב מתאפשר באמצעות טכנולוגיה משוכללת בדמות מצלמה מיוחדת המוחדרת אל צינורות הביוב ושולחת נתונים אל אנשי המקצוע. המצלמה בעלת יכולת להסתובב בזווית של 360 מעלות, והיא מצלמת בדיוק רב את קווי הביוב. בזכות נתוני המצלמה הזו ניתן לראות בבירור מה חוסם את הביוב: שורשים, פסולת אורגנית, פסולת בלתי מתכלה ועוד, וכל זאת מבלי הצורך לפרק את הצנרת. כמו כן, המצלמה מאפשרת לראות את חומרת הבעיה, ובהתאם לכך האינסטלטורים מחליטים על דרכי פעולה: האם לפתוח א הסתימה באמצעות הזרמת לחץ מים או תוך שימוש בביובית.

מי יכול להשתמש בציוד המשוכלל

לא כל אינסטלטור יודע להשתמש בכלים משוכללים כמו מצלמה, ולכן כאשר מזמינים אנשי מקצוע, חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע איכותיים ששולטים היטב בטכנולוגיה. אם יודעים להשתמש בה נכון, הטכנולוגיה מאפשרת לחסוך בזמן יקר ולטפל בבעיות במהירות. לפיכך, חשוב להקדיש זמן ומחשבה בבחירת אנשי המקצוע הנכונים. הקפידו לאסוף המלצות מבני משפחה וחברים קרובים ובדקו היטב את האנשים שבאים לתקן לכם את הצנרת.

מקדימים תרופה למכה

כמובן, אתם יכולים להימנע כמה שניתן ממצב של סתימות צנרת. כל שיש לעשות הוא לקרוא לאנשי מקצוע מדי תקופה כדי שיבדקו את מצבה של הצנרת והאם היא נחסמה כתוצאה משימוש יתר. כמו כן, כדאי לערוך ישיבה עם כל דיירי הבניין ולהחליט שמעתה והלאה אינכם זורקים לצנרת פסולת שאינה מכלה דוגמת חיתולים או מגבונים. כך תימנעו ממצבים בלתי נעימים ומריחות בלתי נעימים העולים מהביוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה