ההליכון נשחק? שירות החלפת משטח ריצה

ההליכון נשחק

ישנם כמה מקרים בהם יש צורך בהחלפת משטחי הריצה אצל חברת תיקון הליכונים. ראשית, על מנת לזהות אם יש צורך בהחלפת משטח הריצה, אפשר לבדוק אם משטח הריצה הקיים לא חזק או יציב מספיק עבור המתאמנים. חשוב לציין שיש צורך בטיחותי בהחלפת המשטחים על מנת למנוע נזקים בריאותיים.

בלאי ושחיקת ההליכון

הליכונים ומשטחי ריצה יכולים לסבול משחיקה ובלאי. באופן כללי, קצב הבלאי טמון בתדירות ואופי השימוש בהליכונים ואילו השחיקה קשורה למפרט הטכני, לביצועים ולסוג הדגם של ההליכון.

מונעים את שחיקת ההליכון ובלאי

אפשר לנסות ולהאריך את אורך חיי משטח הריצה באמצעות תחזוקה נכונה שלו אצל חברת תחזוקת אופני כושר. ההמלצה הינה לשמן את משטח הריצה בצורה נכונה אחת לכל כמה שעות עבודה בהתאם להוראות טכנאי ההליכונים או אחת לכמה זמן, בדרך כלל שבועיים. ההמלצה הינה גם לשמור על ההליכון במקום מקורה. ישנה אפשרות גם למתוח את הרצועות עם ברגים בגב המכשיר והדבר יכול להאריך את חייהם. יש לציין שמדובר בפעולות תחזוקה שיכולות לסייע במניעת הצורך בהחלפת משטח הריצה בזמן הקרוב כאשר הדבר מוביל לחיסכון בהוצאות התחזוקה אך בשלב כזה או אחר, באופן טבעי יש צורך בקבלת שירותי החלפת משטח ריצה להליכון. מעבר לשחיקה ובלאי טבעיים, משטחי הריצה יכולים להינזק בגלל נפילות, חבטות וגם תקלות שונות.

החלפת משטח הריצה

את החלפת משטח הריצה מומלץ לבצע על ידי הזמנת טכנאי הליכונים מקצועי שמכיר ומחזיק את החלפים המתאימים להליכון שלכם. ראשית, יש לוודא שהשירות שניתן לכם הינו שירות של החלפת משטח הריצה ולא בשירות של מתיחת הרצועות או שימון בלבד. אמנם מדובר בפעולות חשובות אך כפי שצוין מדובר בפעולות שיכולות להאריך את חיי משטח הריצה בלבד וייתכן שתזדקקו בכל מקרה להחלפת משטח הריצה בקרוב כך שהדבר עלול לגרום להוצאה כפולה. מסיבה זו גם יש חשיבות באבחנה מדויקת של טכנאי ההליכונים במקור הבעיה. מכיוון שמשטחי הריצה הינם בין החלקים החשובים של ההליכון, חשוב לוודא שהנכם מחליפים את משטח הריצה התקול לאיכותי על מנת שתוכלו לקבל פלטפורמה נוחה, בטיחותית ובריאה לריצה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה