איך מתמודדים עם דייר שמסרב לתמ"א

עורך דין מקרקעין

אם אתם גרים באחת הערים הגדולות במרכז או בירושלים וחיפה בטח גם אתם נתקלתם בביטוי תמא ובטח גם אתם שואלים מה זה בעצם. אם כן אתם צריכים להבין כי תמא היא תכנית אשר נועדה לתת הגנה לבניינים ישנים כנגד רעידות אדמה ועל הדרך גם להבטיח כי יהיה להם מיגון כנגד טילים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי תמא היא כלי נהדר לדיירים מכיוון שהם מקבלים דירה חדשה או משופצת מבלי להשקיע כסף וזהו יתרון עצום. העניין הוא שלא כל הדיירים רואים זאת כך ופעמים רבות יש דייר סרבן אשר תוקע את כל הפרויקט ואשר מערים קשיים כמה שאפשר. לכן השאלה איך מתמודדים עם דייר שמסרב לתמ"א היא כל כך חשובה לכל כך הרבה אנשים אשר רוצים להוציא את הפרויקט לפועל ואשר רוצים לגור בדירה חדשה או משופצת מבלי להוציא שקל.

מדוע כדאי תמיד לקבל ייעוץ מעורך דין בענייני תמ"א

אם אתם רוצים לטפל בדייר סרבן אתם חייבים להבין כי עליכם לפעול רק בהתאם לחוק ורק בהתאם למה שהתיר המחוקק. עליכם להבין כי אם לא תפעלו כך סביר להניח כי התמא בבניין שלכם לעולם לא תצא לפועל ואתם תהיו בבעיה חמורה ביותר. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם תמיד אבל תמיד לקבל ייעוץ מעו"ד לשיפוץ בניין משותף בנוגע לשאלה איך להתמודד עם הדייר. כך תטפלו בדייר באמצעים חוקיים וכך תוכלו להציג את התיק שלכם בפני הרשויות המתאימות ולהבטיח כי אתם תזכו למלוא תשומת הלב ותפעלו כפי שמתיר החוק ולא מילימטר שמאלה או ימינה מלשון החוק.

האם כל עו"ד יכול לסייע לי בענייני תמ"א?

אם אתם מחליטים לפנות אל עו"ד אתם צריכים להבין כי לא כל עו"ד יכול לסייע לכם ורק עו"ד אשר עוסק בענייני מקרקעין כמו עורך דין עוז כהן יכול לסייע לכם לבצע את העבודה. בשביל לטפל בדייר סרבן יש צורך במומחיות בתחום המקרקעין וזהו משהו שאתם חייבים להפנים ולקחת בחשבון אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה ומושכלת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה