אתה נמצא כאן: הבית » שונות » איך מוצאים מומחה לשיקום נזקים?

איך מוצאים מומחה לשיקום נזקים?

איך מוצאים מומחה לשיקום נזקים?

לא מעט מבנים, בין אם זה מבני מגורים, מבנים מסחריים או אחרים, מוצאים את עצמם מתמודדים עם נזקים שונים במהלך השנים. זה נכון גם לגבי מבנים חדשים לגמרי וגם לגבי מבנים ישנים, אשר מן הסתם הרבה יותר חשופים לכך.

הנזקים איתם הם מתמודדים, יכולים להיגרם מסיבות שונות, החל משיטפונות שמובילים להצפות, כלה בתאונות כאלה ואחרות בתוך המבנה או בסביבתו אשר גורמים נזק לקירות או לכל חלק אחר במבנה ועוד. מדובר על דברים שלא תמיד אנחנו יכולים להתמודד איתם לבד. לשם התמודדות עם הבעיה בצורה תקינה ונכונה, אנחנו נדרשים להשתמש במומחה שיקום נזקים.

לפני שאנחנו נסביר כיצד מוצאים מומחה כזה ומה בדיוק אנחנו אמורים לחפש, צריך לומר, לכל בעל מבנה חייב שתהיה לו פוליסת ביטוח, כך שאם חס וחלילה נגרם נזק, הוא לא יצטרך לשאת בעלויות השיקום, אלא חברת הביטוח תישא בהם, בהתאם כמובן לתנאי הפוליסה. יתכן מאוד שגם המומחה לשיקום נזקים יגיע דרך החברה. במידה ולא, אזי שהוא יצטרך להזמין אותו בעצמו.

כיצד הוא יעשה זאת? ראשית, הוא צריך לבדוק מה סוג הנזק שנגרם לו, ועל פי זה לבחון איזה מומחה הוא יכול להזמין. למשל אם הנזקים נוצרו בעקבות הצפה, יהיה עליו לאתר מומחה לשיקום נזקי מים להם פתרונות מיוחדים כמו כלים המייבשים לחות וכיו"ב, ייתכן מאוד שהוא יצטרך להזמין מספר בעלי מקצוע שיטפלו בכל בעיה שנוצרה בנפרד, וייתכן שהוא יוכל להזמין מנהל מקצוע, מומחה לשיקום נזקים כללי אשר ינהל את כל תהליך העבודה עם אנשי הצוות שלו.

שנית, חשוב שאותו מומחה יסקור את המקום ויבחן בדיוק מה סוג הנזק ואילו פתרונות הוא יכול להציע. יהיו מקרים בהם הפתרון יהיה אך ורק לתקן את המצב הקיים, ויהיו מקרים בהם הוא יוכל להציע פתרונות כיצד למנוע שמצב כזה יחזור בעתיד.

אנחנו יכולים למצוא מומחים לשיקום נזקים דרך אתרי אינטרנט שונים כמובן, בין אם זה אתרים שמפנים אותנו ישירות למומחה כזה או אחר, או מדריכים שמציעים לו מגוון רחב של מומחים. מה שחשוב לדעת, מוטב שאנחנו נברר אצל מספר בעלי מקצוע מה הם מציעים לנו וחשוב שאנחנו נבדוק המלצות וחוות דעת על כל אחד מהם, לפני שאנחנו בוחרים איש מקצוע מסוים.

 

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה