אתה נמצא כאן: הבית » שונות » 10 רעיונות לעיצוב המשרד

10 רעיונות לעיצוב המשרד

10 רעיונות לעיצוב המשרד

הקלישאה מלמדת אותנו, שעיצוב המבנה יכול ללמד לא מעט על האנשים שחיים או עובדים בו. לכן, בעלי משרדים נוהגים לעצב את המשרד שלהם בצורה מסוימת, כזו שתלמד את הלקוחות שלהם עליהם, על המקצועיות שלהם, על המסירות לעבודה, ובכלל על מה שהם יכולים לקבל במקום. סביר להניח, שרופא מכובד לא יעצב את הקליניקה שלו כמו שמעצב גרפי מודרני יעצב, ומצד שני, מעצב כזה לא יעצב את המשרד שלו בסגנון עיצוב שונה מזה שהוא מבקש למכור ללקוחות שלו.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של דוגמאות לעיצוב המשרד, בין אם מדובר במשרד של עורכי דין או רופאים ובין אם מדובר במשרדים אחרים. אנחנו נציג כאן 10 רעיונות קלאסיים לעיצוב, בלי קשר לסוג האנשים שעובדים במקום.

ריהוט – אנחנו יכולים לבחור בין ריהוט מודרני, מינימליסטי לריהוט קלאסי, ריהוט כבד מעץ מלא. כמובן שזה ייעשה בהתאמה לסוג המשרד וכן לגודל שלו. ,

צבעים – רצוי להשתמש בצבעים בהירים ולא כהים, זאת בשביל לייצר אווירה נעימה, משוחררת וחופשית. צבעים כהים יוצרים תחושה של עצבות בעיניים.

טפטים – בין אם אנחנו בוחרים לצבוע חלק מהקירות ובין אם אנחנו בוחרים לצבוע את כול הקירות במבנה, אזי שאנחנו יכולים גם להשתמש בטפטים מסוגים שונים על מנת לעצב את המשרד בצורה מעט שונה ומיוחדת, שכן הטפטים יכולים להכיל מאפיינים שונים וייחודים.

עציצים – על מנת לייצר חיות במשרד, רצוי שיהיו בו כל מיני עציצים, זה מכניס אווירה ייחודית, ושומר על מקום יותר חי.

תמונות וציורים – הקירות לא צריכים להישאר חשופים, ריקים, אפשר להשתמש בשלל תמונות וציורים בשביל לספק מגוון רחב של צבעים ייחודים, שונים במקום.

שטיחים – אם אין במשרד פרקט או שיש, מוטב שיהיה בו שטיח כזה או אחר, מוטב שיהיה בו אלמנט ייחודי שיוכל לייחד אותו גם במובן זה.

מרווח – לא רק שימוש באלמנטים מינימליסטיים אלא גם יצירת מרווח ושטח רחב לעובדים וללקוחות.

שקיפות – אפשר לדאוג שהמשרד יפנה אל חללים אחרים במקום, באמצעות חלונות זכוכית, כך כולם יכולים לראות מה מתרחש בפנים.

חלונות גדולים – זה מכניס אור פנימי בצורה יפה ונעימה.

תאורה – אלמנטים שונים של תאורה או אפילו שלטים מוארים למשרד שלכם יכולים לעצב את המקום בצורה מרשימה וייחודית.

 

הטיפים באדיבות אתר http://www.fastsigns.co.il/

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה