אתה נמצא כאן: הבית » רכב ומוסכים » מוסך רחוב מול מוסך מורשה- יתרונות, חסרונות ועלויות

מוסך רחוב מול מוסך מורשה- יתרונות, חסרונות ועלויות

מוסך רחוב מול מוסך מורשה- יתרונות, חסרונות ועלויות

אחת השאלות שאנחנו שואלים את עצמנו, כאשר אנחנו נדרשים לקחת את הרכב שלנו למוסך היא, האם מוטב לנו לבחור במוסך רגיל, מוסך רחוב מה שנקרא, או מוטב לנו לבחור במוסך מורשה, מוסך שעובד באופן ישיר עם החברה ממנה רכשנו את הרכב, עם היבואן של הרכב שלנו.

למען האמת, התשובה לכך די ברורה. אם נניח אנחנו מחזיקים מאזדה, אז תמיד עדיף לנו לפנות אל מוסך מורשה ולא אל כל מוסך אחר, כלומר מוסך רחוב סטנדרטי, כזה שאומנם יש לו אישור לעבוד כמוסך, יש לו את כל ההיתרים הנדרשים ממשרד התחבורה, אך הוא לא נחשב למוסך מורשה מצד חברת הרכב. מוסך מורשה מאזדה מעניק לנו מגוון רחב של יתרונות על פני מוסכי רחוב סטנדרטיים רגילים, בחלק הבא של המאמר, אנחנו נסביר את היתרונות אל מול החסרונות של מוסך רחוב. צריך להדגיש, אנחנו יכולים למצוא מוסך מורשה כמעט בכל עיר גדולה, ובהרבה יישובים אחרים. מדובר על מוסכים שעובדים באופן ישיר עם היבואן, קיבלו ממנו את היתר להיחשב כמוסך מורשה, ולא פעם, מדובר על מוסכים שעובדים עם כמה חברות רכב במקביל.

לפני שנציג את היתרונות של מוסך מורשה מאזדה, חשוב להדגיש, ייתכן ויהיה חסרון אחד לטווח הקצר והוא העלויות, אשר עלולות להיות יותר גבוהות מאשר במוסך רחוב. אך זה חסרון לטווח קצר, הן בגלל, שסביר להניח שבמוסך כזה הטיפול יהיה הרבה יותר מקצועי ואיכותי, ועל כן, לא יהיה צורך להחזיר את הרכב לטיפול, מה שיתכן ויקרה במוסך רחוב, מה עוד, שהרבה פעמים חברת הביטוח וחברת הרכב, יקשו עלינו לקבל החזרים או טיפולים בהמשך, אם נפנה למוסך רחוב ולא למוסך מורשה.

היתרונות של מוסך מורשה מול חסרונות מוסך רחוב

היתרונות של מוסך מורשה הם ברורים מאליהם, מדובר על מוסך מקצועי, שמתמחה בתיקון וטיפול בכלי רכב מהסוג אשר בבעלותנו, כמו בדוגמא שלנו, רכבי מאזדה, מדובר על מוסך שכל הצוות קיבל הכשרה ועבר התמחות בכלי רכב שברשותנו, ומן הסתם הוא יודע את העבודה היטב.

יתרה מזו, מדובר על מוסך שעובד אך ורק עם חלפים מקוריים של החברה, הוא רוכש מהם את החלפים ודואג בכל מקרה בו יש צורך להחליף חלק, לעשות את זה אך ורק עם חלק מקורי.

יתרון נוסף, במקרה של מוסך מורשה, יש לנו למי לפנות במקרה ויש בעיה, אנחנו תמיד יכולים לפנות אל החברה ולדווח על המוסך, אם יש צורך כמובן.

לעומת זאת, מוסך רחוב לא בהכרח מתמחה בתיקון וטיפול ספציפי ברכבים מהסוג שלנו, הוא בוודאי לא מחליף לחלפים מקוריים, הוא לא מחויב למדיניות של החברה ואם יש בעיה, אנחנו נידרש להתמודד איתה לבד, כולל אם זו בעיה מול המוסך.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה