אתה נמצא כאן: הבית » אירועים ובידור » מה צריך לבדוק לפני שסוגרים צלם לבר מצווה?

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים צלם לבר מצווה?

מה צריך לבדוק לפני שסוגרים צלם לבר מצווה?

עורכים בר מצווה בקרוב? אכן אירוע מרגש ובעל משמעות רבה לכם ולבחור שלכם. אכן, שלב בחיים בו הילד הופך להיות מחסר עול לנער בוגר ואחראי שיש משמעות למעשים ולבחירות שלו. את האירוע חוגגים ברוב שמחה והתרגשות ומציינים אותו כיאה וכיאות. האירוע שלכם מורכב מאינספור פרטים קטנים וגדולים שכולם יחד יוצרים את הפסיפס השלם, ויוצרים את האווירה ואת ההרגשה שלכם ושל כל הנוכחים באירוע. יש פרטים שיש להם השפעה ישירה על האירוע עצמו, ויש פרטים שילוו אתכם גם שנים לאחר מכן.

הצלם שיצלם את האירוע שלכם

כן, שירותי הצילום שילוו את האירוע שלכם הם עניין בעל משמעות רבה. נכון, המשמעות לא קשורה לאירוע עצמו ולאווירה במהלך האירוע, אבל היא קשורה בהחלט למזכרת שתישאר לכם מהאירוע. אמנם ניתן לומר כי הצלם משפיע במידה מסוימת על האירוע. כך שאם הוא ידידותי ונעים כמו https://shmulik-hazan.co.il/ הוא יצליח לבצע את העבודה שלו בלי להכביד עליכם ועל החוגגים. אבל אם הוא לא סימפטי זה בהחלט עלול להעיב על ההרגשה כבר במהלך האירוע. אבל כמובן שהמשמעות הגדולה ביותר של בחירת הצלם היא המזכרת שתישאר לכם לנצח.

בדקו לפני שאתם סוגרים:

  • תמונות / וידאו – חשוב לכם להביט בתמונות שהצלם צילם, או שאם מדובר בצלם וידאו כדאי לצפות בסרטונים של אירועים דומים לזה שלכם. ההתרשמות שלכם מהתמונות מספרת הרבה על מידת שביעות הרצון שתהיה לכם מהצלם. כך תוכלו ללמוד על היכולות ועל המקצועיות של הצלם.
  • אמינות – הצלם חייב לעמוד לשירותכם במהלך האירוע ולעשות כל מאמץ להשאיר לכם מזכרות נאות מהאירוע שלכם. חשוב לכם להיות בטוחים שהצלם הוא אדם אמין ואתם יכולים לסמוך עליו שהוא אכן עושה את עבודתו נאמנה – מתוך מטרה לספק לכם את הטוב ביותר.
  • מחירים – חשוב לברר מחירים ולקבל אומדן על העלויות של איש מקצוע מתחום הצילום. כמובן שהמחיר מושפע מהמקצועיות והמוניטין, מאיכות הציוד ומספר שעות העבודה.
  • מהי התמורה – לכל צלם יש חבילות אירועים שונות והתמורה שתקבלו עשויה להשתנות מן הקצה אל הקצה. בררו מה כולל השירות שאתם מזמינים.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה