אתה נמצא כאן: הבית » אינסטלציה » תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות

תיקון ניאגרות סמויות

ישנם שני סוגים של ניאגרות: הסוג הרגיל בדמות אסלות המונחות על הרצפה, והסוג המודרני יותר של אסלות הצמודות לקיר ותלויות באוויר, ללא מגע כלשהו עם רצפת החדר.
הסוג השני מצטיין בנוחות ואסתטיקה, שבאה לידי ביטוי במיכל הדחה נסתר (ניאגרה סמויה) הממוקם בתוך קיר גבס מאחורי האסלה, ללא צנרת מים חשופה – בניגוד לסוג האסלה הרגיל.
עם זאת, חשוב לדעת שלצד האסתטיקה בגירסה המודרנית יותר (אסלות תלויות באוויר ובעלות ניאגרה סמויה), עלולות להיווצר בעיות במקרה של תקלות נזילה או דליפה. זאת היות והגישה למנגנוני השטיפה וההדחה של אותן אסלות מורכבים יותר. כמו כן, מנגנוני התפעול של ניאגרה סמויה אינם גלויים חיצונית, מה שיוצר סיכון בדמות זליגת דליפה אל תוככי הקיר עצמו. הפתרון לכך הוא פניה לבעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, שיוכלו לטפל בתקלה בקלות יחסית, באמצעות ציוד מתאים ומתקדם, וללא גרימת נזק לקיר עצמו. אנו, בחברת "תכלת המים", נעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע הנכונים, בכדי לפתור כל בעיה ביעילות ובביטחה. חשוב לזכור: לא כל אינסטלטור יידע להתמודד עם אסלות סמויות, ועל כן חשובה הבחירה באיש המקצוע הנכון לתיקון ניאגרות סמויות.


חשיבות הטיפול המקצועי


תקלות של נזילות או בעיות מסוג אחר בניאגרה הן עניין שכיח. בלאי טבעי או שימוש מוגבר מהרגיל, אמורים לשחוק בשלב מסויים את מערכת הניקוז וההדחה של הניאגרה. אם זה היווצרות סדקים בגומיות האטם התחתון, שחיקת מנגנון המצוף כתוצאה מהצטברות אבנית וסיבות נוספות. בעוד באסלה רגילה הטיפול הוא פשוט יחסית, לאור העובדה שמדובר במערכת חשופה לעין ונגישה לטיפול, במערכת סמויה יש להכיר את מבחר הדגמים השונים ואת הדקויות בכל סוג מערכת שכזו, בכדי לאבחן באופן מקצועי את הבעיה ולדעת מראש את דרכי הטיפול בה. טיפול מקצועי ונכון ימנע הסתבכויות טכניות, כמו גם גרימת נזק למכלולי הניאגרה או לקיר עצמו.
לסיכום; במקרה של תקלה בניאגרה סמויה, רצוי שלא להמר ולאפשר את הטיפול בידיים מיומנות ובאנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון. תיקון ניאגרה סמויה מתבצע לרוב דרך פתח שירות ייעודי, המבטל את הצורך בפירוק אריחים או ביצוע חפירות בקיר. חשיבותו של אינסטלטור מומחה במקרה הזה, רבה עד מאוד ואף קריטית והכרחית.
אנו, חברת "תכלת המים – מערכות מים מתקדמות", מתמחים במתן שירות בתחום תיקון ניאגרות ומיכלי הדחה סמויים, התקנת ניאגרות סמויות וכן שיקום ניאגרות סמויות לא פעילות. חברתנו חרטה על דגלה מתן שירות מקצועי, מקיף ויעיל בבתי הלקוחות, זמינות מירבית ומתן אחריות לשנה על כל עבודה שאנו מבצעים.
מוזמנים לפנות אלינו וליהנות משירות מעולה ברמה מקסימלית,  בטלפונים:  050-6555003 או במשרדנו 03-6033769

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה