אתה נמצא כאן: הבית » מיזוג אוויר » חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

שיטת חימום תת רצפתי הופכת להיות אהובה יותר ויותר על הישראלים. מדוע בכל העולם וכעת גם בישראל אוהבים כ"כ את שיטת החימום תת הרצפתית? יש לכך כמה סיבות. יש יתרונות רבים לשיטה זאת.

עלות התקנה אטרקטיבית

אחד היתרונות של השיטה הוא עלות ההתקנה. שיטה זאת היא שיטה עם התקנה זולה יחסית ועמידות לאורך שנים היא שיטה נהדרת לחמם את הבית בחורף בצורה נוחה אסתטית מאוד מפנקת. כאשר מתקינים חימום תת רצפתי בזמן שיפוץ או בניה של הבית או חלק ממנו, העלות של ההתקנה היא ממש נמוכה. לכן חשוב אם אתם בונים לשקול התקנה כזאת שתחסוך לכם כסף רב על חימום בהמשך. ניתן רק להתקין את המערכת תת הרצפתית ואת השאר בהמשך. וזאת כדי לחסוך בהוצאות.

שיטת חימום נעימה ומפנקת במיוחד

אין מה להשוות את החימום התת רצפתי לתנורי חימום או מזגנים. חימום כזה הוא זה חימום הרבה יותר נעים במיוחד בחדרים כמו אמבטיה או סלון או חדר שינה. דמיינו את עצמכם יוצאים משמיכת הפוך החמה לרצפה שמחממת לכם את הרגליים בנעימות זאת חוויה נעימה ומפנקת מאוד.

שיקולים של עיצוב פנים

יש יתרונות רבים נוספים לשיטת חימום תת רצפתי. מי שעניין של עיצוב פנים מאוד חשוב לו, חשוב לו ודאי שמערכת החימום לא תתפוס מקום ונפח ותקלקל את עיצוב הפנים המושקע מערכת חימום תת רצפתית לא הורסת את העיצוב לא תוספת מקום. במקום תנורים מזגנים או מפזר חום בלתי אסתטיים יש מערכת חימום מובנית בתוך הבית ששומרת על העיצוב המשובח.

חימום טוב נעים וזול

מערכת של חימום ביתי תת רצפתי היא מערכת שמחממת את הבית בצורה מאוד טובה ומאוד זולה. הרבה יותר זול להתקין חימום תת ריצפתי בבית מאשר מערכת של מזגנים לדוגמא. החימום של מערכת חימום תת ריצפתית היא חימום עדין הרבה יותר מאשר חימום של מזגן, ו

מניעת תופעה של ייבוש האוויר

בניגוד לחימום של מזגן מערכת חימום כזאת לא מיבשת את האוויר ומחממת רק תוך כדי שמירה על לחות נורמאלית ונעימה בבית לא עוד עור יבש ותחושת התייבשות אלא חימום אסתטי נעים בטוח ולא מייבש.

אין סכנה לנזילות ותקלות

הצינורות שמונחים מתחת לריצוף הם ארוכים אחידים וללא חיבורים. אין בהם שום אפשרות לנזילה או קלקול הצינורות  עשויים מחומרים מיוחדים אשר מחזיקים מעמד לאורך זמן. הצינורות עשויים משתי שכבות עבות של פלסטיק ומשכבה של אלומיניום הצינורות שמחממים הבית שלכם הם גמישים מאוד וחזקים מאוד ואין כלל סכנה למצב שתהיה נזילה מתחת הרצפה. לקוחות לא מדווחים כלל על מצבים של נזילות מתחת הרצפה. במערכות חימום תת ריצפתיות חשוב לעשות את המערכת מתחת לרצפה כאשר בונים ומשפצים וכך התקנת המערכת היא הכי קלה וזולה.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה