אתה נמצא כאן: הבית » אינסטלציה » משאבות למילוי מאגרי מים

משאבות למילוי מאגרי מים

משאבות למילוי מאגרי מים

מאגרי מים הם דבר חשוב מאד במקומות פרטיים, חקלאות ומוסדות ציבוריים. אפשר למצוא את המאגרים האלו בבניינים ציבוריים, עירוניים, פרטיים, ובעיקר בבניינים גבוהים יחסית שצריכים מיכל מים שיזניק את המים באותו הלחץ למעלה. איך עושים זאת? באמצעות משאבות!

בעיה של בניינים גבוהים: אין מספיק לחץ מים

מכירים את זה שהזרם בברז או במקלחת הוא קצת כמו יריקה? זה בגלל שאין לכם מספיק לחץ מים. זה יכול להיות בגלל סדק או שבר בצינורות, הצפה או בעיה טכנית. אבל אם במקרה אין בעיה שכזו, וזה "רק" לחץ המים, אז אתם צריכים משאבה שתינק את המים למעלה – ותשמור על לחץ מים אחיד לאורך כל הבניין ולכל גובהו. בנוסף, את מאגר המים יש למלא כל הזמן, ובשביל יש משאבות למילוי מאגרי מים, שנמצאות גם הן בבניינים ציבוריים, מקומות עבודה חקלאית, מפעלים וגם בניינים פרטיים גבוהים במיוחד.

משאבות למילוי מאגרי מים

מאגרי מים – עבור מה הם משמשים

  1. בבתים פרטיים מדובר על מאגרי צריכה, בעיקר אם מדובר במים ממוחזרים. אפשר להתקלח איתם, לשטוף כלים או להשקות את העציצים. פעמים רבות מדובר על בניינים בישובים מבודדים שרחוקים ממוביל ארצי. לפעמים מאגרי מים נמצאים גם במקומות שטרם סיימו לבנות אותם כמו יישובים חדשים שכבר מאוכלסים.
  2. בבניינים ציבוריים – בעיקר במקומות שיש צורך לדוגמה למלא בריכה בקומה ה-30. בעיקר במקרים שהרשות העירונית לא ממש מסייעת ומתפקדת, ויש צורך במים בדחיפות.

משאבות למילוי מאגרים – איך הן עוזרות ומסייעות במקרים אלו

תפקיד המשאבה בעצם להזרים מים בלחץ "אמיתי" ונורמלי, כאילו אין בעיית תשתית. היא דוחפת את המים למעלה או בצורה ידנית, או בצורה אוטומטית באמצעות חיישנים – חלקם אולטרה סאונד. חשוב מאד להתקין את המשאבה ולא משנה איפה, על ידי אדם מקצועי ברמה גבוהה, שיידע לבחור את המשאבה המתאימה, הטכנולוגיה המתאימה והדרך הטובה ביותר לפתור את הבעיה, שהיא לחץ מים. יש כיום הרבה שכלולים שהופכים את המשימה לקלה יותר, ושהופכים את התחזוקה לפשוטה יותר. היא חוסכת כסף, כאבי ראש ויכולה לחסוך גם צורך בהחלפה בעתיד הקרוב. השקיעו בבעל מקצוע!

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה