אתה נמצא כאן: הבית » רכב ומוסכים » מה אפשר לעשות עם רכב מושבת

מה אפשר לעשות עם רכב מושבת

מה אפשר לעשות עם רכב מושבת

אם יש בעיה רצינית במדינת ישראל הרי שזוהי התחבורה הציבורית. ניסיתם פעם לעשות את חמשת הקילומטרים שמפרידים בין רמת גן לתל אביב ביום ראשון בבוקר באוטובוס? שלא נדבר על הנסיעה בין תל אביב לפתח תקווה או בין תל אביב לחולון. על כן ניתן להבין כי הדרך הטובה ביותר להתנייד בארץ היא להחזיק רכב פרטי וזהו משהו שאין עליו עוררין. אך אין גם עוררין על כך כי העלות של רכב פרטי היא גבוהה והיא שנייה רק לעלות של הבית שלנו. על כן ברור מדוע משפחות רבות מנסות לחסוך כמה שיותר כסף על רכבים פרטיים ולא להוציא עליהם יותר מדי כסף. כך יוצא כי משפחות רבות מושכות ומושכות את הרכב עד אשר הרכב מושבת. אם הרכב שלכם אכן הגיע למצב שהוא מושבת הדבר היחיד שנותר לכם לעשות זה לפנות אל מגרש פירוק כמו DBC אשר קונה רכבים מושבתים.

מדוע המדינה צריכה לעודד מגרשי פירוק לרכב?

אין ספק כי מגרש פירוק אשר קונה רכבים מושבתים הוא דרך נהדרת בשביל משפחה ישראלית ממוצעת לקבל עוד כמה אלפי שקלים על הרכב שלהם שאותו לא היו יכולים למכור בשום מצב. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי המגרשים הללו לא טובים רק בשביל האדם הפרטי אלא גם בשביל המדינה. עליכם להבין כי רכב ישן יוצר זיהום אוויר אדיר הפוגע בבריאות של כל אדם. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין גם כי רכב ישן פוגע בנוף ומפריע לחיים תקינים בארץ. על כן יש לציין כי המדינה צריכה לעשות הכול בכדי לעודד מגרשי פירוק ולעשות זאת בהקדם.

מה הקשר בין מחירי מתכות ובין המחיר שתקבלו ממגרש פירוק?

עליכם לדעת כי המחירים שתקבלו ממגרשי הפירוק משתנים בגלל שהם תלויים בהרבה פרטים. אחד הדברים אשר הכי משפיע על המחיר שתקבלו הוא המחיר של המתכת. ככל שהמתכת שווה יותר כך אתם תקבלו יותר על הרכב המושבת וזאת עקב העובדה כי מי שמפרק את הרכב מוכר את המתכת שהייתה ברכב והוא תלוי במחיר זה מאוד.

מידע נוסף תמצאו באתר https://prk.co.il/

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה