אתה נמצא כאן: הבית » שיפוצים » אילו סוגי חומרי איטום מתקדמים קיימים?

אילו סוגי חומרי איטום מתקדמים קיימים?

אילו סוגי חומרי איטום מתקדמים קיימים?

כל הנושא של איטום מתקדם מאוד בשנים האחרונות. חומרי האיטום שהיו לנו עד כה מפנים את מקומם לחומרים הרבה יותר איכותיים וגם הרבה יותר בריאים לאדם. חשוב להכיר את האפשרויות השונות ולדעת לבחור את חומרי האיטום הנכונים.

שוק חומרי האיטום מכיל מדפים עמוסים בסוגים שונים של חומרים. חומרי האיטום נבדלים אלו מאלו הן מבחינת האפקטיביות שלהם והן מבחינת האיכות. כיום ישנם חומרי איטום מתקדמים הרבה יותר אשר מציעים איטום יותר אפקטיבי וגם יותר ידידותי לסביבה. חשוב להכיר את חומרי האיטום הללו ולבחור בחוכמה את חומרי האיטום המתאימים, כל אחד על פי מטרתו ובהתאם לצרכים הספציפיים שלו.

חומרי איטום אקריליים

חומרי האיטום האקריליים הם חומרי איטום אטרקטיביים המעניקים מענה מושלם הן כאשר מדובר באיטום חיצוני והן כשהצורך הוא באיטום הפנימי. חומרי האיטום האקריליים הם חומרי איטום על בסיס מים והם חומרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש.

בין חומרי האיטום האקריליים ישנם החומרים המושבחים בתוספות שונות כמו סיבים טבעיים ואלו עשויים להיות יעילים במיוחד אפילו לסיפוני ספינות!

חומרי איטום לשימוש בהתזה

ישנם חומרי איטום אשר אותם מיישמים באמצעות התזה. זה להבדיל מהחומרים הרגילים אשר בהם עושים שימוש באמצעות מריחה. האפשרות של שימוש בהתזה מקל מאוד על ביצוע התהליך כאשר התוצאה היא איטום מהיר ויעיל בפיזור אחיד.

מתייבשים מהר

חומרי האיטום העדכניים, כמו אלו שתמצאו אצל http://www.amsi.co.il/ מבטיחים גם יבוש מהיר כאשר מדובר בהחלט ביתרון משמעותי. הייבוש המהיר מאפשר לבדוק ולאבחן מיד לאחר האיטום האם אכן האיטום נעשה כראוי.

החומרים האיכותיים הללו מאפשרים לאטום גם אזורים אשר בהם ישנם מים עומדים היות והחומר הינו עמיד במיוחד וכלל אינו נפגע בעקבות המים הללו.

חומר פולימרי

ישנם החומרים הפולימרים המאפשרים אף הם את האיטום המושלם.

חשוב לשים לב כי החומרים אמורים לתת לנו את המענה המושלם במקרים של תשתיות לחות, איטום של חדרים רטובים, מטבחים, מקלחות, כמו גם לפני שמבצעים חיפוי עם אריחי הקרמיקה.

לעיתים האיטום יתבצע על תשתיות בטון, על זפת, על יריעות ביטומניות וכדומה.

כאשר האיטום ייעשה על ידי אנשי מקצוע התוצאות תהיינה מושלמות ויבשות!

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה