אתה נמצא כאן: הבית » הדברה » טיפים לבחירת חברת הדברה

טיפים לבחירת חברת הדברה

טיפים לבחירת חברת הדברה

הקיץ מביא בעקבותיו לא רק את השמש הצוחקת ואת העצים המלבלבים. גם החרקים, הנמלים, המקקים ושאר בעלי חיים יוצאים מקניהם וחלקם מתחיל לפשוט על הבתים שלנו. הם עושים בהם ממש כבתוך שלהם. לעיתים הדבר הופך למטרד של ממש. אז מה עושים במקרה שכזה? מזמינים את חברת ההדברה גל ג'וק! זבנג, וגמרנו!….

עונת הקיץ מביאה אתה גם את בעלי החיים שמשום מה נהנים מאוד להתגורר בבית האנושי. במיוחד אלו המקקים, הנמלים ועוד חרקים שונים ממינים וזנים אחרים. אנחנו ממש לא נהנים בלשון המעטה – לפגוש אותם בטריטוריה הביתית שלנו ומחפשים אחר פתרון שיסייע לנו להיפטר מהם. אז מה באמת עושים מול כל אותם שרצים ורמשים והולכי על ארבע, שש ושמונה? מדבירים!

איך בוחרים את חברת ההדברה?

הבחירה בחברת ההדברה המתאימה היא בהחלט אתגר לא כל כך פשוט. אנחנו למעשה אמורים להביא הביתה מישהו שיפזר חומרים כימיים רעילים שיהרגו את בעלי החיים. זה נשמע קצת מפחיד. תודו. אנחנו חוששים לעצמנו, לילדים שלנו, לחיות המחמד… אז מה עושים?

להלן נעניק מספר טיפים שיסייעו לכל אחד לבחור בחכמה את המדביר הנכון והמתאים.

טיפים לבחירה נכונה של מדביר לבית:

  • ניסיון – לפני הכול חשוב לברר כי המדביר הינו בעל ניסיון בתחום ההדברה. אם אין לו את הניסיון הדרוש בתחום אנחנו לא נוכל להיות בטוחים כי אכן ההדברה תהיה יעילה ומוצלחת. הניסיון קובע הרבה מאוד והוא זה שלמעשה מוכיח יותר מכל על יעילותו של המדביר.
  • רישיון – חשוב לבדוק כי המדביר הינו מוסמך לעסוק בתחום ההדברה ויש לו את הרישיונות המתאימים מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומטעם משרד הבריאות המאפשרים לו לעבוד כמדביר.
  • היכרות טובה עם חומרי ההדברה – אף פעם אל תסמכו בעיניים עצומות על המדביר. בררו אתו באיזה חומר הוא עומד להשתמש והאם החומר נחשב כיעיל נגד בעל החיים הספציפי נגדו מתבצעת ההדברה.
  • מחיר הגון – עשו סקר מחירים קטן כדי לבדוק מה המחירים המקובלים בשוק. אל תמהרו לשלם מחיריים גבוהים מידי כי ייתכן ותוכלו למצוא מדבירים יעילים במחירם יותר נוחים.

נקווה שסייענו לכם.

> קראו גם על הדברה ירוקה

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה