אתה נמצא כאן: הבית » כללי » מאמן כושר אישי? הכירו את שלום כרמי!

מאמן כושר אישי? הכירו את שלום כרמי!

מאמן כושר אישי? הכירו את שלום כרמי!

על מנת שנוכל להשיג את המטרות באימון, חשוב מאוד שהוא ייעשה על פי רמת הכושר כמו גם בהתאם להתקדמות האישית של המתאמן. אנחנו יודעים כי כאשר האימון מתבצע באופן קבוצתי, הפרט כפוף לכלל וכולם מבצעים את אותם התרגילים. על בסיס הצורך הזה נולדה התופעה החדשה שאף הולכת וצוברת תאוצה של – מאמן כושר אישי.

אימון בעזרת מאמן כושר אישי עשוי להפיק תועלת רבה הרבה יותר ביחס לאימון הנעשה בפורמט קבוצתי. היות ובקבוצה נאלץ בדרך כלל כל אדם להתגמש לתכנית הקבוצתית ולהתאמן יחד עם כולם גם בתרגילי אימון שלא תמיד באמת נחוצים לו ומתאימים לו. שלום כרמי מציע את האפשרות להתאמן באופן מדויק לצרכים הפרטניים והאישיים כמו גם בהתאם למטרות הרצויות. התוצאות, מיותר לציין, טובות הרבה יותר.

שלום כרמי – מאמן הכושר שלכם!

כשאתם מחפשים מאמן כושר, אתם צריכים למצוא את המאמן המקצועי והמנוסה שאכן יועיל לכם ותפיקו מהאימון שהוא יאמן אתכם, את מלוא התועלת. שלום כרמי הוא בהחלט האיש שעונה על הציפיות ועל הדרישות הללו.

כי שלום כרמי מגיע אליכם כאשר באמתחתו ארגז כלים מקצועי עם הרבה מאוד שנות ניסיון. מה שאומר שאתם נמצאים בידיים מאוד מקצועיות ומאוד מנוסות. זה מה שאתם בעצם צריכים לצורך ביצוע האימון הכי נכון.

אין לכם זמן להתאמן? התמקדו בעיקר!

הרבה אנשים לא מוצאים את הזמן להתאמן. הם גם מרגישים שכאשר הם יוצאים להתאמן בקבוצה, הם מבזבזים הרבה מאוד זמן על תרגילי אימון שונים שלא תמיד באמת חשובים להם. בדיוק משום כך, מומלץ מאוד לאנשים העסוקים מן הזן הזה, לפנות ולהיעזר במאמן כושר גופני אישי. זה אומר שהם למעשה ייהנו מאימון אפקטיבי וממוקד בדיוק לצרכים שלהם ובהתאם למטרות שלהם והתוצאות בשטח כמובן גם לא יאכזבו.

לא מוותרים על אימון

חשוב לזכור כי הבריאות של כולנו תלויה במידה רבה מאוד באימון ובביצוע תרגילי כושר. אם לא נשקיע בעצמנו, אנחנו הראשונים שנסבול מהדבר. משום כך, חשוב מאוד לחפש וגם למצוא את מאמן הכושר ואת סוג הכושר הכי מתאים ונוח לנו על מנת שנצליח לעמוד בו בעקביות.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה