אתה נמצא כאן: הבית » מיזוג אוויר » מערכות מיזוג אוויר – לא מסתפקים בפחות ממצוין

מערכות מיזוג אוויר – לא מסתפקים בפחות ממצוין

מערכות מיזוג אוויר – לא מסתפקים בפחות ממצוין

בין אם אתם לקוחות פרטיים, מוסדות או מפעלים אתם רוצים לקבל את הטוב ביותר ואת המוצר שישרת את האינטרסים שלכם בצורה הרצויה והאידיאלית ולפיכך יש לבחור ביסודיות ובקפידה, ונכון הדבר גם לבחירה והרכבה של מערכות מיזוג אוויר.

 

כאשר בוחרים מוצרים מצוינים ועושים עבודת התקנה נאותה ומקצועית אז עתיד הדבר להתבטא בתוצאות מצוינות שיחזיקו לאורך זמן, וזמן אתם הרי יודעים שווה כסף, ובעולם העסקי זה יכול לעלות ביוקר. לכן, בטרם תבחרו את הספק שלכם כדאי לקחת ייעוץ מקצועי ולהבין את הצרכים המדויקים של המקום, רק כך תוכלו לבחור בתבונה ובהתאם לצרכים האמיתיים שלכם.

 

שון רון מערכות מיזוג אוויר מתמחים במתן ייעוץ מקצועי לשוק המוסדי והעסקי ורק לאחר ייזום הפרויקט והתכנון המפורט שלו עוברים לשלבי ביצוע מתקדמים עד מסירתו של המתקן ברמת האיכות הגבוהה ביותר.

כך מבטיחה החברה שביעות רצון גבוהה ומוצר שיאריך שנים.

 

איזו מערכת מיזוג אוויר אני צריך?

כפי שהבנתם אין לבחור מערכת מיזוג אוויר רק על סמך פרסומת בטלוויזיה או המלצה של חבר. לכל דירה, מפעל, בית ספר, קניון או מלון יש את המאפיינים הספציפיים שלו ואת דרישות הפרויקט.

אבחון צרכי הפרויקט, גיבוש תכניות עבודה, הבנת התקציב ומתן אפשרויות לחלופות שונות ואיכותיות הם אלה שיבטיחו פרויקט מוצלח.

 

לכן, על השאלה איזו מערכת מיזוג אוויר אתה צריך עונים רק לאחר שבוחנים את השטח היטב, מבינים את האתגרים השונים הקיימים באזור ומתנהלים בהתאם לתקציב. הקפדה מדוקדקת על כל הנאמר לעיל יאפשרו את בחירת מערכת מיזוג האוויר הטובה ביותר לעסק או לבית שלכם.

 

בין המערכות השונות שניתן למצוא נמצאות מערכות מולטי, VRF, VRV, צ'ילרים ועוד. כל מערכת היא בעלת מאפיינים שונים ומתאימה למקומות שונים ולכן יש להבין וללמוד היטב את השטח לפני שקובעים את המערכת המושלמת בשבילכם.

 

תכנון וייעוץ מיזוג אוויר

אז רגע אחד לפני שאתם נחפזים לעבר בחירה שתשפיע הן על הוצאות החשמל של העסק שלכם או של הבית והן על תפוקת הקירור והחימום ועל התחושה הכללית במבנה, כדאי ואף מומלץ בחום לשכור את שירותיו של מהנדס מיזוג אוויר, שהינו קבלן מוסמך ורשום ועובד על פי הדרישות המחמירות של משרד העבודה ומכון התקנים.

 

ידע מקצועי יקח בחשבון את מיקום ואופי המבנה וסביבתו, את הצרכים של הגורמים האנושיים, את מספר החללים בהם דרושה מערכת מיזוג, את הבידוד הקיים או לא קיים, את מיקום החלונות ואף גורמים נוספים כגון אתגרים הקיימים באזור (כגון הימצאותו של מפעל תעשייה בקרבת מקום, עבודה בגובה, מרחק רב מהיחידה המרכזית ועוד.

 

לסיכום, בבואכם להתקין מערכות מיזוג אוויר שעתידות להגיע לסכומים של אלפי ואף עשרות ומאות אלפי שקלים כדאי להתחיל משלב התכנון והייעוץ ולהיעזר בשירותיהם של מקצוענים ולא פחות מכך.

 

לאחר שתחזיקו בידיכם דוח איפיון מסודר תוכלו לפנות לספקים שונים ולהבין את החלופות השונות שקיימות וכך לבחור את הטוב ביותר.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה