אתה נמצא כאן: הבית » כללי » אמיר פרלמן מציג: תוספי תזונה בגישת רפואה טבעית

אמיר פרלמן מציג: תוספי תזונה בגישת רפואה טבעית

אמיר פרלמן מציג: תוספי תזונה בגישת רפואה טבעית

אחת התופעות המעניינות של העשורים האחרונים, היא הניסיון לחזור אל שימוש במסורות ישנות, אפילו שישנם כיום כלים מודרניים וחדשים יותר. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא בכל הקשור לשימוש בצמחי מרפא מהיבטים שונים.

מצד אחד, יש לנו את המדע המערבי ואת עולם התרופות שמאפשר לנו להתמודד עם כל מחלה, פציעה או כאב, מצד שני, אנחנו לא ממהרים להשתמש בתרופות מערביות ובוחרים לא פעם להשתמש באלמנטים יותר מסורתיים, הכוונה לאלמנטים יותר טבעיים, קרי צמחי מרפא.

אחת הדוגמאות הטובות לכך היא חברת פרלמן סחר של אמיר פרלמן, מאבות הרפואה הסינית בישראל, אשר מפיקה תוספי תזונה ופורמלות שונות אשר מכילות צמחי מרפא בשילוב עם אלמנטים מודרניים. הרעיון של החברה היא להשתמש בצמחים וחומרים אחרים היה נהוג להשתמש בהם בעבר, במסורות קדומות, צמחים ואלמנטים אשר עברו את מבחן הזמן בהצלחה, ולשלב בהם מרכיבים מודרניים, מתוך כוונה להפיק מוצר איכותי אשר יכול לענות לצרכים רבים.

אמיר פרלמן והחברה שלו מתמחים בכל הנושא של הפקת צמחי מרפא ופורמלות ייחודיות לצרכים שונים, בין היתר בזכות העובדה שבמהלך השנים הם צברו ניסיון וידע שעוזרים להם בתהליך העבודה. לא מדובר על תהליך פשוט וקל, אך בהחלט מדובר על תהליך שיכול לעזור לכל מי שרוצה להיעזר באותם תוספים ופורמלות.

חשוב לומר, יש יתרון עצום בשימוש בתוספי תזונה ופורמלות טבעיות על פני שימוש בתוספי תזונה רגילים. באופן ברור, מרכיבים טבעיים הם ההרבה יותר טובים עבורנו, הם תורמים יותר לגוף, ויכולים לחזק יותר את המערכת החיסונית ולייצר תהליך אופטימלי של שימוש בחומר ממנו מורכב התוסף. זה להבדיל מתוספים לא טבעיים, אשר נספגים פחות טוב, וכן מכילים הרבה חומרים כימיים שונים שיכולים להפחית את אפקט החומר שלשמו אנחנו צורכים את התוסף, וכן עלולים לייצר תופעות לוואי שונות.

אם אתם רוצים לדעת עוד תוספי תזונה טבעיים, זה הזמן לקרוא מאמרים ומדריכים מקצועיים של אמיר פרלמן, וכך תוכלו לדעת בדיוק במה מדובר ומה נכון עבורכםם לקנות ולצרוך על בסיס קבוע.

קראו גם:

סגולותיה של המרווה המרושתת

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 862

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה