טכנאי מזגנים עכשיו! – כשצריך תיקון מזגנים דחוף בקיץ

טכנאי מזגנים

הקיץ הוא עונה עמוסה מאוד בקרב טכנאי מזגנים במרכז. אז מה עושים כשהמזגן מתקלקל בשיא הקיץ בדיוק לפני מסיבה שתכננתם או ארוחה משפחתית גדולה, ועל מה אסור להתפשר גם כשמחפשים טכנאי מזגנים בדחיפות?

 

לפעמים נדמה שלמכשירים חשמליים יש חוש שישי להתקלקל בדיוק בזמן הכי לא נוח: בדיוק כשחזרתם משבוע בחו"ל אתם מגלים שהמקרר שלכם הפשיר ונזל על כל המטבח יום אחרי שעזבתם; התנור מת בדיוק כשאתם חייבים לאפות 30 מאפינס למסיבת הגן של הילדים, הטלוויזיה לא נדלקת כשמתחיל משחק הגמר במונדיאל, והמזגן שובק חיים ביום הכי חם של השנה.

 

אין ברירה, צריך טכנאי מזגנים דחוף. אבל כפי שתגלו במהרה, למצוא בדחיפות טכנאי מזגנים ברמת גן, למשל, זו לא בהכרח משימה זריזה ופשוטה בתקופה החמה של השנה. מה עושים, והאם כדאי להתפשר כדי לקבל מענה מהיר יותר? הנה עצות באדיבותם של קולינג מיזוג אוויר טכנאי תיקון מזגנים מוסמך.

 

חפשו מעבר לשעות העבודה המקובלות

 

כל טכנאי מזגנים בהרצליה, לשם דוגמא, עובד ביום חול מבוקר ועד ערב. אבל יש טכנאי מיזוג אוויר במרכז שמתגאים בשעות עבודה ארוכות יותר, לזמינות מסביב לשעון – לפעמים אפילו מתן שירות תיקון מזגנים 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע.

 

נכון, להזמין טכנאי מזגנים בשבת או בחצות עולה יותר, כי אלו לא מועדים מקובלים. אבל אם אתם חייבים טכנאי מיזוג אוויר עכשיו, בלי לחכות למחר או למחרתיים, שווה לשלם את ההפרש ולקבל בדיוק את מה שרציתם. אם אין לכם טכנאי קבוע שעבדתם איתו בעבר, חפשו בגוגל "טכנאי מזגנים 24 שעות" או 24/7, ואם אינכם שומרי שבת, חפשו טכנאי מזגנים בשבת. הבהירו לטכנאי שזה מקרה חירום, ואם הוא לא פנוי בשעות הרגילות תשמחו לקבל שירות כמה שיותר מוקדם בכל שעה אחרת של היממה.

 

ובכל זאת – לא להתפשר

 

נכון שאתם חייבים תיקון מיזוג אוויר בחירום, ממש עכשיו. אבל זו לא סיבה לסגור עם חאפר או טכנאי שאינו מורשה, שעוד עלול לעשות נזק או להותיר את המזגן כשהוא לא לגמרי תקין, ומהר מאוד הבעיה תחזור על עצמה.

 

תמיד תוודאו: מהו הניסיון של אותו איש מקצוע בתחום (כמה שנות ותק), האם הוא טכנאי מורשה ובעל תעודת חשמלאי (טכנאי מיזוג אוויר בישראל חייב להיות בעל תעודה שכזו), האם הוא מתמצא בסוג מיזוג האוויר שלכם (במיוחד אם מדובר על מערכות יותר מורכבות כמו מזגן מיני מרכזי או מרכזי), והאם התיקון כולל אחריות מלאה. קראו מעט באתר האינטרנט של אותו טכנאי ואפילו חפשו עליו המלצות ברשת כדי לוודא שאתם מזמינים טכנאי אמין ורציני.

 

עוד כדאי להציץ ולבדוק באינטרנט אם יש מחירון טכנאי מזגנים – נכון שאצלכם זהו מקרה חירום וכדי להשיב את המזגן לחיים ממש ברגע הזה, לפני שכל האורחים מגיעים לערב שתכננתם, אתם מוכנים לשלם יותר בשביל תיקון מזגנים דחוף. ועם זאת, כדאי להכיר את רמת המחירים, כדי לקבל מושג כללי לפני הזמנת איש המקצוע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה