אתה נמצא כאן: הבית » שונות » ביטוח אופניים חשמליים – פרטים שאתם חייבים להכיר

ביטוח אופניים חשמליים – פרטים שאתם חייבים להכיר

ביטוח אופניים חשמליים – פרטים שאתם חייבים להכיר

הטרנד של האופניים החשמליים

בשנים האחרונות האופניים החשמליים תפסו תאוצה בחיינו. הם נגישים, הם מהירים, הם חוסכים צורך בחנייה, הם עולים במחיר מופחת מרכב או מאופנוע, הם חוסכים לנו את הצורך לעמוד בפקקים. לאחרונה אנחנו עדים גם לתאונות דרכים בגלל אופניים חשמליים, תאונות העלולות לגרום לא רק לפציעות, אלא גם לנזק בלתי הופך לאופניים שרכשתם במיטב כספכם. כיוון שהאופניים נתונים בקלות גם לגניבות, חשוב לבטח אותם ולא רק את הנהג. כשאתם מבטחים אופניים חשמליים, אתם יכולים לישון בראש שקט, להיות סמוכים ובטוחים שהביטוח ישלם בשמכם את דמי הפיצויים לנזקי הכלי.

 

מדוע נחוץ ביטוח אופניים חשמליים?

ביטוח אופניים חשמליים יסייע לכם לקבל פיצויים בשל פגיעות בכלי התחבורה, בשל גניבה, בשל אופניים לא שמישים שנשברו ובשל תאונה, חלילה, שהִשביתה אותם כליל. נכון להיום אין חובת ביטוח לאופניים, אך המציאות מעידה על צורך בכך. המרכז לביטוח מקצועות הספורט מודע לכל כך הרבה פציעות, פגיעות, תאונות, אשר הפכו את האופניים החשמליים לכלי רכב מסוכן כמו כל כלי רכב אחר, לכן חשובה ההתייחסות של כל רוכב לביטוח הנדרש.

 

ההבדל בין ביטוח אופניים לבין ביטוח הרוכב

יש הבדל בין ביטוח אופניים חשמליים בלבד לבין ביטוח הרוכב לשם פיצוי פציעות ופגיעות. הביטוח יחל מגיל 16 לרוכב, אין לבצע הגדלת המנוע המקורי, חשוב לחבוש קסדה, אסור לנהוג מעל 25 קמ"ש, חשוב להישמע לתמרורים ולכללים הנהוגים בכבישים.

זכרו כמה נעים לרכוב על אופניים חשמליים. אתם מרגישים את הרוח באוויר, מגיעים בקלות ממקום למקום בלי להזיע כי הרכב מניע את עצמו במקומכם. בין אם אתם ספורטאים מקצוענים, בין אם רוכבים חובבנים, הכלי שעליו אתם רוכבים יקר לכם מכל, לכן חשוב לדאוג עבורם לביטוח כדי להימנע מהצורך ברכישת אופניים חדשים במקרה של הרס טוטאלי. המרכז לביטוח מקצועות הספורט יעניק לכם את הביטוח המשתלם ביותר. ביטוח לספורטאים מקצועיים ולחובבי ספורט הכרחי באותה מידה אם אתם רוצים לוודא שערך הרכוש שלכם לא ייפגע.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 880

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה