5 תקלות נפוצות במדפסות

תקלות נפוצות במדפסות

גוטנברג שינה את ההיסטוריה מן הקצה אל הקצה וניתן לייחס לו את הפילוג בכנסייה הקתולית, את הנאורות וגם את התופעה של תנועת ההשכלה וכל זאת תודות להמצאה של הדפוס המכני. לצד זאת יש לזכור כי מדפסות שינו את העולם לא פחות מאשר הדפוס וזאת מכיוון שהן מאפשרות להדפיס כמויות עצומות של דפים במהירות ובזול. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי 5 תקלות נפוצות במדפסות וזאת עקב העובדה שעל אף שהמדפסות כל כך טובות הן עדיין סובלות מבעיות רבות, אך הבשורה היא שכמעט כל בעיה ניתן לפתור עם ד"ר דיו http://doctordyo.co.il.

  • הנייר נתקע

התקלה היכ נפוצה ללא כל ספק במדפסות היא כאשר הנייר נתקע. זה קורה גם במדפסת ביתית וגם במדפסת תעשיתית וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון. הדרך לפתור את הבעיה הזאת היא פשוט להכניס נייר למדפסת בצורה טובה.

  • הדיו נגמר

דיו הוא מרכיב חשוב ביותר ופרט לנייר הוא המרכיב הכי חשוב במדפסת. לכן אם הדיו נגמר לא נוכל להדפיס ואנו צריכים תמיד להחזיק דיו נוסף בבית שלנו או בעסק בכדי שנוכל להחליף אותו ללא עיכובים.

  • המדפסת לא מתקשרת עם המחשב

עלינו לזכור כי מדפסת לא פעולת סתם כך אלא היא מקבלת את ההוראות שלה מן המחשב. על כן אם המדפסת לא מתקשרת עם המחשב אנו נמצאים בבעיה חמורה וניתן לקבוע במידה גדולה של וודאות שלא נוכל להדפיס כמו שצריך.

  • התקע החשמלי של המדפסת לא מתאים לשקע הישראלי

מאז קניית מדפסות באינטרנט הפכה לדבר שבשגרה אנחנו רואים הרבה מאוד ישראלים אשר קונים מדפסות באתרים בחו"ל ואז מגלים כי המדפסת לא מתאימה לשקע הישראלי. לאנשים כאלו אנחנו ממליצים לקנות מחבר אשר יאפשר לנו לחבר את המדפסת לשקע ללא כל בעיה.

  • המדפסת לא מדפיסה בצבע אלא רק בשחור לבן

לעתים אנחנו רוצים להדפיס בצבע ואז ההדפסה יוצאת בחור לבן לצערנו. במקרים כאלו מאוד יכול להיות שפשוט נגמר לכם הדיו הצבעוני במדפסת ואתם צריכים להחליף אותו. אם זה לא בעיה בדיו אזי אתם צריכים לשקול או לקרוא לטכנאי או להחליף את המדפסת.

קראו גם:

איך עושים הדפסה על חולצות?

למה נכון לעבוד עם בית דפוס

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
איציק בן-דוד

איציק בן-דוד

איציק בן-דוד הוא איש מקצוע בתחום השיפוצים מעל 8 שנים. לאחר מספר שנים של עבודה משותפת יחד עם אביו בחברת בנייה, איציק החליט לצאת לדרך חדשה עם חברת שיפוצים עצמאית. נוסף על אהבת הבנייה, איציק אוהב לכתוב ומפרסם מאמרים מקצועיים מכל תחומי בעלי המקצוע.

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה