אתה נמצא כאן: הבית » כללי » לאילו מקרים יש צורך בבידוד אקוסטי

לאילו מקרים יש צורך בבידוד אקוסטי

לאילו מקרים יש צורך בבידוד אקוסטי

רעש הוא חלק בלתי נפרד מן החיים של כולם, כאשר בכל מדינה מתוקנת יש חוקים אשר מתייחסים אל שמירה על איכות החיים וכן מפני מצבים שבהם הרמה של הרעש יכולה להציב סכנה בריאותית של ממש במקומות של עבודה. לכן, יש נכון להיום כל מיני מצבים שבהם יכולים למנוע מראש את הרעש וכאלה שבהם יכולים להתמודד עם הרעש הזה על ידי יצירה של חלל שהוא יותר אקוסטי ובו לוכדים את הרעש היטב ולא נותנים לו לנהל את הסביבה.

בידוד אקוסטי בדירות

אין דבר פחות נעים מאשר לשמוע מה קורה בקומה העליונה או בחר הצמוד כשאר שוהים באותה הדירה. לכל אדם יש את הצורך המאוד בסיסי הזה לפרטיות, וזה נכון גם עבור הורים אשר רוצים לשהות בחדר שלהם ללא הפרעה וגם עבור אנשים אשר נמצאים בחדר השינה כשאר אחרים נמצאים בקומת הסלון התחתונה. את השמירה של השקט הזה יכולים ליצור על ידי יצירה של בידוד אקוסטי נכון, וכך כל אחד יכול להרגיש חופשי לשוחח גם שאחת בלילה מבלי דבר זה יצור הד אשר עובר לו בכל רחבי הבית ומפריע את שנתם של אלו שכבר נרדמו מזמן עם תקרה אקוסטית מיוחדת לבית והוספה של ביוד עבור קירות שעשויים גבס ודרכם עובר הקול דרך הפרופילים.

בידוד עבור אנשי המוזיקה

יש לא מעט אנשים אשר עבורם המוזיקה היא חלק ניכר שבו הם מבלים את הזמן, ואם הדבר מפריע לשכנים או לאנשים הנוספים אשר נמצאים באותה הסביבה, צריכים לחשוב לגבי יצירה של בידוד אקוסטי אשר נותן לכל אחד את האפשרות לשהות בחלל הפרטי שלו ללא כל הפרעה.

טיפול אקוסטי נכון בחומרים אשר בולעים את הרעש משפר את האיכות של הסאונד החשוב כל כך לאנשי המוזיקה, עם תוצר של סאונד נקי וללא כל עיוותים. האקוסטיקה הסמויה יותר רלבנטית לחדרים כמו סלון, לעומת אקוסטיקה גלויה שבה יש בליעה אקוסטית עם יכולת בידוד בסיוע של לוכדי בסים ודיפיוזרים. בחדרי מוזיקה כבר ישנה בחינה של כל חלקי החדר, החל מהדלת של הכניסה ועד לבידוד של הרצפה.

אודות המחבר

rachelirub@gmail.com'
מספר הערכים : 880

השאירו תגובה

proworld.co.il - כל הזכויות שמורות - 2013. כל העתקה של תוכן אסורה במפורש אלא אם ניתנה הסכמה בכתב מבעל האתר.

גלול למעלה